250 zł i promocyjne konto od Eurobanku dla podróżujących z ITAKĄ

250 zł i promocyjne konto od Eurobanku dla podróżujących z ITAKĄ

Od 15 czerwca Eurobank rozpoczyna akcję promocyjną pod nazwą "ITAKIe KONTO" która dedykowana jest dla klientów podróżujących z biurem podróży ITAKA. Zalety tej promocji to m.in.: bezpłatne prowadznie konta Active i Prestige przez rok, oraz dla klientów aktywnie korzystających z karty płatniczej - nawet 250 zł zysku. 

 

Adresatami promocji są klienci, którzy w okresie od 1 czerwca 2015 roku do 31 sierpnia 2016 roku zarezerwowali lub wykupili wycieczkę z biurem ITAKA. Aby dołączyć do promocji, należy pod adresem www.konto-eurobank.pl/itaka lub w placówce banku wypełnić formularz zgłoszeniowy i zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie konta. Do promocji mogą dołączyć osoby które w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem nie posiadały lub nie były współposiadaczami konta w Eurobanku. 
 

Klienci biura podróży ITAKA, którzy do 31 sierpnia br. dołączą do akcji i złożą wniosek o konto Active lub Prestige oraz w terminie do 14.09.2016 zawrą umowę o prowadzenie konta mogą zyskać na rok następujące benefity : 

  1. 0 zł za prowadzenie konta Active lub Prestige
  2. zwrot opłaty miesięcznej za kartę debetową do konta
  3. zwrot prowizji za udzielenie limitu na koncie

 

oraz dodatkowo możliwość otrzymania w ciągu 5 miesięcy nagrody pieniężnej w wysokości 50 zł za płatność kartą do konta w każdym miesiącu, w którym klient wykona minimum 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł. Wysokość nagrody może osiągnąć nawet 250 zł.

 

Wszyscy klienci posiadający konta w pakiecie objętym promocją mogą bezpłatnie korzystać z bankomatów w Polsce, a posiadacze konta Prestige z wydaną kartą MasterCard bez prowizji również z bankomatów na całym świecie. 

 

Dodatkowym atutem konta Active i Prestige od Eurobanku jest również zwrot nawet 5% wydatków zrealizowanych za pomocą karty lub smartfona (dzięki płatnościom mobilnym VISA) na podróże, sport i rekreację. Zwrot może osiągnąć wysokość nawet 720 zł rocznie.
Atrakcyjny money back jest możliwy w ramach bezpłatnego programu "Rodzina i Przyjaciele" do którego można przystąpić w placówce jak również za pośrednictwem bankowości internetowej. 

Najpopularniejsze