3 % dla profesjonalistów w BIZ Banku i Banku SMART

3 % dla profesjonalistów w BIZ Banku i Banku SMART

 

3 % w skali roku na lokacie 3 miesięcznej, formalności ograniczone do minimum i bardzo szybki proces otwarcia nowej lokaty - tak właśnie w skrócie przedstawia się nowy produkt oszczędnościowy FM Banku PBP dla przedstawicieli wolnych zawodów, dostępny pod adresem www.smartlokaty.pl.

 

Piotr Stankiewicz, dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych i Depozytowych w FM Banku PBP SA który jest również właścicielem marki BIZ Bank i Bank SMART tak określa nowy produkt - "Przygotowując Lokatę dla Profesjonalistów wyznaczyliśmy sobie dwa cele: jak najmniej formalności i jak najatrakcyjniejsze oprocentowanie".

 

Warto wspomnieć, że lokatę można otworzyć całkowicie online a do tego nie ma konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów.

 

Lokata o której piszemy, nazwana "Lokata dla Profesjonalistów", przeznaczona jest dla nowych klientów, osób które uprawnione są do wykonywania takich zawodów jak : stomatolog, lekarz, notariusz, adwokat, weterynarz, lub radca prawny. Bank po założeniu lokaty weryfikuje prawo do wykonywania zawodu w ogólnodostępnych bazach online. Jeden klient może założyć jedną lokatę. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych przez bank. Minimalna kwota "Lokaty dla Profesjonalistów" to 1000 zł, zaś maksymalna - 50 000 zł. Okres trwania lokaty, to jak już wspomnieliśmy na początku wpisu - 3 miesiące. 

Oferta dostępna pod adresem www.smartlokaty.pl.

Najpopularniejsze