300 zł dla nowych posiadaczy karty fair w Banku BPH

300 zł dla nowych posiadaczy karty fair w Banku BPH

Klienci, którzy spełnią warunki promocji otrzymają bony Sodexo o wartości 300 zł - tak Bank BPH zachęca do korzystania z karty Fair. Z tej atrakcyjnej promocji mogą skorzystać obecni, jak również nowi klienci Banku BPH którzy posiadają kartę kredytową w innym banku lub SKOK-u. 


Aby otrzymać bon o wartości 100 zł należy podpisać umowę o kartę MasterCard/Visa Fair z limitem na karcie w wysokości co najmniej 2000 zł. Aby zyskać kolejne 100 zł należy złożyć dyspozycję spłaty zadłużenia karty z innego banku lub SKOK-u, na kwotę min. 1900 zł. Kolejnym bonem o wartości 100 zł bank nagrodzi klientów, którzy w zrelizują transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 900 zł w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy o kartę i będą terminowo spłacać zadłużenie.


Klienci, którzy podpiszą umowę z limitem mniejszym niż 2000 zł mogą skorzystać tylko z jednej nagrody - mogą zyskać bon o wartości 100 zł jeśli przez trzy miesiące po zawarciu tej umowy będą dokonywali płatności kartą na kwotę min. 900 zł miesięcznie i będą regularnie spłacać zadłużenie. Dodatkowo, przed wypłatą tych nagród nie można rozwiązać umowy o kartę Fair. 


Oprócz standardowych funkcjonalności karty Fair, takich jak 54-dniowy okres bezodsetkowy (przy płatnościach kartą) otrzymanie bonów pieniężnych Sodexo to nie jedyna korzyść związana z używaniem karty. Dodatkowo oferuje ona możliwość wyboru interesujących korzyści - np. może to być zwrot za płatności dokonane kartą (1% kwoty wydatków - nawet 300 zł rocznie), malejące oprocentowanie transakcji bezgotówkowych lub zmniejszające się opłaty i prowizje za korzystanie z karty. Oczywiście kartą Fair można płacić zbliżeniowo, jak równiez zrezygnować z tej opcji.

 

Wniosek można składać w placówkach Banku BPH. Promocja potrwa do końca sierpnia bieżącego roku. Regulamin promocji "3x100 zł" oraz taryfa opłat i prowizji są dostępne pod adresem www.bph.pl. 

 

Przeczytaj także : 900 zł zwrotu oraz bezpłatna księgowość w mBanku!

Najpopularniejsze