50 zł na start w ING za założenie Konta dla Młodych

ING Bank Śląski organizuje promocję pod nazwą "50 złotych na start". Jest to kolejna odsłona produktowej kampanii "Robimy swoje, tylko inaczej". Bank podpowiada w niej, w jaki sposób korzystać z aplikacji mobilnej do bankowości elektronicznej Moje ING. W spocie o nazwie "Wakacje" bank promuje wyjątkowo atrakcyjne Konto dla młodych 13-18. Bank chwali się, że za założenie Konta dla młodych można otrzymać "50 złotych na start". 

>> Załóż konto ING dla Młodych <<

 

50 złotych na start w ING za założenie Konta dla Młodych

Konto Mobi dla młodych 13-18 w ING Banku Śląskim jest nowoczesnym rozwiązaniem nie tylko dla nastolatka, ale także dla rodzica, który może aktywnie wspierać swoje dziecko w dysponowaniu jego finansami. Finanse dzieci i rodziców są dostępne w jednym miejscu dzięki innowacyjnej aplikacji Moje ING. Wbudowane powiadomienia push sprawiają, że rodzic od razu zostanie poinformowany o wydawanych przez dziecko pieniądzach. Dziecko z kolei będzie miało uczucie kontroli nad swoimi finansami oraz zyska poczucie pełnej niezależności.

 

Warto uczyć dzieci bankowania 

Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiadająca za komunikację marketingową ING podkreśliła w komunikacie rozesłanym do mediów, że "Finanse są niezwykle istotnym obszarem w życiu każdego człowieka. Umiejętność dysponowania finansami to jedna z najważniejszych kompetencji życiowych. Według badań, aż 93% uczniów z krajów zrzeszonych w OECD deklaruje, że ich rodzice oraz krewni są dla nich podstawowym źródłem wiedzy dotyczące sfery finansów. Wśród tych osób zdecydowanie najistotniejszą rolę pełnią jednocześnie rodzice. Oprócz tego, młodzież rozwija również wszystkie swoje umiejętności dzięki nauce w szkole, poprzez prowadzone rozmowy z rodzicami a także obserwowanie ich zachowań. Ponadto, bardzo ważne są także ich osobiste doświadczenia.

Poziom wiedzy młodzieży z roku na rok jest coraz wyższy - tym bardziej, jeśli mają oni okazję do samodzielnego dysponowania własnymi pieniędzmi. Wakacje są idealnym momentem na to, aby nauczyć nasze małe pociechy obcować z pieniędzmi. Zachęcamy wszystkich Państwa do tego, aby uczyć dzieci podejmowania decyzji w sferze finansów. Zwłaszcza teraz, gdy jeszcze uważniej patrzymy na całą sferę finansów. Aby lepiej radzić sobie z ograniczonym budżetem, warto korzystać z rozwiązań pomocnych w ogarnianiu codziennych finansów. Aplikacja Moje ING daje dostęp do finansów rodzica i dziecka w jednym miejscu. Dziecko może nauczyć się tam samodzielnej realizacji przelewów i wielu innych ważnych kwestii w świecie bankowym
". 

Najpopularniejsze