60 złotych za złożenie wniosku Dobry Start w Banku Millenium

Bank Milennium poinformował właśnie, że wszyscy jego klienci mogą składać za pośrednictwem elektronicznego systemu bankowości nowe wnioski w ramach rządowego programu Dobry Start. Z tej okazji zorganizowano również specjalną promocję. Klienci, którzy zdecydują się na założenie swoim dzieciom Konta 360° Junior oraz złożą wniosek do programu Dobry Start, otrzymają 60 złotych na eKarcie goodie. 

Dobry Start - wnioskowanie w Banku Millennium 

Złożenie wniosku w programie 300+ za pośrednictwem Banku Millennium jest naprawdę banalnie proste. Wystarczy, że klient zaloguje się do Millenet a następnie wypełni odpowiedni formularz znajdujący się w zakładce MilleUrząd. Potem trzeba potwierdzić do za pomocą hasła SMS bądź w aplikacji mobilnej (w zależności od tego, jaką metodę autoryzacji operacji wybrano). Wniosek razem ze wszystkimi złożonymi załącznikami zostanie przekazany przez Bank Millenium do odpowiedniej instytucji, a klient otrzyma Urzędowe Poświadczenie Obioru w wiadomości mailowej. Po przesłaniu wniosku za pomocą systemu Millenet, w każdej chwili można sprawdzić jego status za pomocą sekcji Wnioski i umowy -> Wnioski. 
 

60 złotych za złożenie wniosku Dobry Start w Banku Millenium - jak to działa?

Promocja "Dobry Start z Kontem 360° Junior polega na tym, że ci klienci, którzy zdecydują się na założenie swojemu dziecku do 31 sierpnia 2020 roku Konta 360° Junior oraz złożą wniosek o program Dobry Start także do 31 sierpnia 2020, otrzymają 60 złotych na eKarcie goodie. Dodatkowo, jeśli dziecko ma powyżej 3 lat, wymagane jest wykonanie minimum jednej płatności kartą dołączoną do Konta 360° Junior do dnia 30 września 2020 roku. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2020 roku bądź do wyczerpania limitu kont objętych tą akcją. 

Oto najważniejsze informacje odnośnie eKarty goodie:

  • Karta posiada formę elektroniczną. Jej dane znajdują się w aplikacji goodie. 
  • Z eKarty goodie można korzystać po zarejestrowaniu się w aplikacji goodie.
  • Karta może być wykorzystywana do realizowania płatności we wszystkich sklepach stacjonarnych internetowych za pośrednictwem systemu Google Pay bądź Apple Pay. 
  • Ważność karty wynosi 12 miesięcy od daty aktywowania jej przez użytkownika. 

 

Sprawdź również o Millennium: 
eKarty Goodie Visa Millennium Bank
Bank Millennium sesje przychodzące i wychodzące przelewów
Bank Millennium kod SWIFT i numer rachunku IBAN

Najpopularniejsze