Alior Bank "Firmą Roku"

Alior Bank

Alior Bank  „Firmą Roku” podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy, spotkania przedstawicieli świata biznesu i polityki regionu Europy Środkowo-Wschodniej.  Otrzymane wyróżnienie to uhonorowanie osiągnięć banku , który na przestrzeni lat rewolucjonizuje rynek usług bankowych w Polsce, wprowadza nowe technologie i przedewszystkim stawia na innowacyjność. Aktualnie Alior Bank jest również rynkowym liderem i zdobywcą wielu nagród w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.


- Dziękuję w imieniu ponad 9,5 tys. osób, które na co dzień tworzą Alior Bank i są autorami jego sukcesu – powiedział, odbierając nagrodę, Michał Chyczewski, wiceprezes zarządu Alior Banku, pełniący obowiązki prezesa. - Alior Bank od początku powstania jest liderem nowoczesnej bankowości, opartej o najnowsze rozwiązania technologiczne. Innowacyjność jest zapisana w DNA banku i stanowi oś realizowanej przez nas strategii „Cyfrowego buntownika”. 


Na corocznym Forum Ekonomicznym w Krynicy, rada wyróżnia wybitne osoby oraz firmy, które w minionym  roku wyróżniły się swoją działalnością. W tym roku nagrodę „Człowieka Roku” otrzymała premier Beata Szydło, która sprawuje m.in. nadzór nad właścicielski nad PZU S.A. Alior Bank, wchodzący w skład grupy kapitałowej PZU S.A., został nagrodzony podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy tytułem „Firmy Roku”. Wybitne osoby, firmy oraz organizacje pozarządowe z regionu Europy Środkowo-Wschodniej honorowane są przez radę programową Forum Ekonomicznego w Krynicy od 1999 r. Przedstawiciele różnych środowisk przyznają wyróżnienia za działalność, efektywność oraz osiągnięcia w roku poprzednim.

Sprawdź rownież:

Alior Bank Konto jakże Osobiste
Alior Bank sesje przychodzące i wychodzące 

 

Najpopularniejsze