Alior Bank wyróżniony w prestiżowym konkursie.

Alior Bank wyróżniony w prestiżowym konkursie.

Alior Bank został laureatem w konkursie „Liderzy Świata Bankowości i Ubezpieczeń”, jako „Najlepszy Bank”. Gratyfikacje odebrał Chief Innovation Officer Banku, Tomasz Motyl.W konkursie nagradzane są banki, które odznaczają się na rynku wyjątkowymi osiągnięciami, prowadzają innowacyjne działania w związku z rozwojem bankowości a także przyczyniają się do kreowania rynku finansów.

 

W minionym roku Alior Bank udowodnił, że potrafi skutecznie prowadzić działalność biznesową, realizując jednocześnie procesy fuzyjne. W 2016 roku bank mógł pochwalić się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak: projekt wirtualnego doradcy opartego o technologię sztucznej inteligencji, aplikację dla doradców bankowości prywatnej stworzoną we współpracy z firmami IBM i Apple, finansowy komunikator HAIZ czy wirtualny portfel Android Pay ułatwiający płatność za pomocą smartfona. 

 

Nagrode wręczono podczas VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która odbyła się 12 kwietnia br. w Warszawie. Wydarzenie było częścią Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń skupiającego wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy. 

Najpopularniejsze