Alior Bank otwiera nowy oddział bankowości prywatnej w Warszawie

Alior Bank otwiera nowy oddział bankowości prywatnej w Warszawie

Drugi oddział bankowości prywatnej Alior Banku w Warszawie już otwarty. Jest to siódma placówka Alior Banku, gdzie klijenci mogą skorzystać z fachowych a przede wszystkim profesjonalnych porad odnoście oferty Alior Banku, to wszystko w budynku Warsaw Spire w Warszawie.


Otwarcie nowego oddziału odbyło się 5 grudnia, w spotkaniu wzięli udział klienci banku oraz jego przedstawiciele.

Najwyższą jakość usług w warszawskim oddziale bankowości prywatnej gwarantuje zespół pięciu wykwalifikowanych bankierów, posiadających olbrzymie doświadczenie w segmencie jakim jest Private Banking. Klienci dysponujący płynnymi aktywami finansowymi w kwocie co najmniej miliona zł lub aktywami inwestycyjnymi w wysokości minimum 500 tys. zł mogą liczyć na profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie oraz pomoc w dopasowaniu idealnej oferty. Bankierzy Alior Banku będą zajmować się między innymi określeniem oczekiwań klientów, dogłębną analizą rynku, pomocą przy tworzeniu strategii inwestycyjnych oraz doradztwem w zakresie wyboru produktów kredytowych czy zarządzaniem aktywami. To wszystko po to aby klient mógł podejmować odpowiednie decyzje finansowe.

Do końca 2017 r. zespół bankierów Alior Banku zostanie poszerzony do ośmiu osób a poziom świadczenia kompleksowej obsługi będzie ciągle wzrastać poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych technologi , takich jak działająca w oparciu o system iOS aplikacja "Zaufany doradca". Umożliwiać ona będzie bezpieczny wgląd w dane klientów i zarządzanie nimi w dowolnym miejscu i czasie co pozytywnie wpłynie na zoptymalizowanie działań oraz decyzji podejmowanych przez klientów.

- Podstawą naszej pracy jest budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami. Nie tylko wskazujemy im różne drogi inwestowania, ale również umożliwiamy nawiązywanie nowych relacji biznesowych. Staramy się, by klienci czuli się wyjątkowo w naszych placówkach - mówi Małgorzata Ratajczak, dyrektor nowego warszawskiego oddziału Private Banking Alior Banku.

Przeczytaj także: Sesje alior bank

Siódmy w kraju, a drugi w Warszawie oddział bankowości prywatnej Alior Banku znajduje się na 35 piętrze budynku Warsaw Spire, jednym z najnowocześniejszych budynków stolicy. Łączna powierzchnia oddziału to prawie 300 m2. Dzięki dużej przestrzeni, eleganckim oraz prestiżowym wnętrzom klienci będą mogli poczuć się wyjątkowo i niezwykle komfortowo.

Źródło: Alior Bank

Najpopularniejsze