Credit Agricole najczęściej wybieranym bankiem przez Polaków

Credit Agricole najczęściej wybieranym bankiem przez Polaków

Credit Agricole, najczęściej wybieranym bankiem w 2016 roku - wynika z danych Krajowej Izby Rozliczeniowej. Bank ten jest też najchętniej polecanym bankiem, co wpływa na pozytywne opinie klijentów - wskazują badania TNS Polska i Millward Brown. Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na zmiane banku. Jak pokazują statystyki Krajowej Izby Rozliczeniowej (KIR) w ubiegłym roku bank zmieniło o 11 proc. osób więcej niż w 2015 r.. W 2016 r. ponad 60 proc. Polaków, którzy zdecydowali się na zmianę konta bankowego poprzez system KIR, wybrało właśnie Credit Agricole.

 

Kredyt gotówkowy Credit Agricole
 

- Tak dobre wyniki zawdzięczamy nie tylko szerokiej i atrakcyjnej ofercie, również ubezpieczeniowej, ale przede wszystkim odpowiedniemu podejściu do klienta. Towarzyszymy mu na różnych etapach jego życia. Budujemy długoterminowe relacje i proponujemy elastyczne rozwiązania. Wyróżniają nas dedykowani, profesjonalni i bardzo przyjaźni doradcy, dzięki nim klienci czują się wyjątkowo -mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu banku Credit Agricole.
 

Kredyt na mieszkanie Credit Agricole

Usługi Credit Agricole są nie tylko najczęściej wybierane przez klijentów ale również najchętniej polecane. Bank zajmuje pierwsze miejsca w badaniach rekomendacji klienckich. W zestawieniu TNS Polska, "Zoom Finance Q3, 2016" z wynikiem 33 pkt. wyprzedza ING Bank Śląski, BPS oraz bank Millenium. Credit Agricole od 2016 r. prowadzi też w rankingach Millward Brown, "Klienci banków w Polsce". Oba badania bazują na wskaźniku rekomendacji klienckich.
 
Jak potwierdza badanie TNS Polska opinie innych konsumentów mają bardzo duże znaczenie przy wyborze banku, kryteriami wyboru są zatem głównie opinie innych klientów ale także wysokość opłat i prowizji czy konstrukcja samej oferty. Credit Agricole już drugi rok plasuje się na pierwszym miejscu w zestawieniu nacześciej wybieranych banków w Polsce.
 

Najpopularniejsze