ING jako jeden z najbezpieczniejszych banków w Europie.

ING jako jeden z najbezpieczniejszych banków w Europie.

Magazyn Global Finance uznał ING Bank Śląski za najpewniejszy i najbezpieczniejszy bank  w Polsce oraz trzeci bank w regionie Europy Środkowo Wschodniej. Pozytywna ocena jednego z najbezieczniejszych banków w polsce przekłada sie również  na wyniki finansowe oraz popularność firmy. Pół roku po uruchomieniu usługi płacenia zbliżeniowo smartfonem klienci ING wykonali już ponad milion transakcji. Pokazuje to, że liczba klientów ING rośnie a także coraz chętniej i aktywniej sięgają w sklepie po telefon zamiast portfela każdego tygodnia realizując średnio blisko 60 tys. transakcji zbliżeniowych smartfonem. 

 

Kredyt hipoteczny - Oferta "0% prowizji"


Zdaniem wydawcy i redaktora naczelnego Global Finance Ranking najbezpieczniejszych banków prezentuje banki, które funkcjonują na solidnych podstawach. Oferują one bezpieczeństwo i stabilność w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.

 

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Bezpieczeństwo banków na całym świecie określane jest na podstawie długoterminowej oceny ratingów kredytowych przygotowywanych przez agencje Moody's, Standard & Poor's oraz Fitch. W kategorii najbezpieczniejszych banków w danym państwie ocenie podlegało 1000 największych banków na świecie. W kategorii najbezpieczniejszych banków w regionie 500 największych banków.

Najpopularniejsze