Karta Visa Business w Banku Zachodnim WBK

Karta Visa Business w Banku Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK wprowadził nową ofertę jaką jest karta dla biznesu Visa Business z szerokim dostępem do saloników VIP na lotniskach na całym świecie. Oferta odnosi się do najbardziej wymagających przedsiębiorcach, którzy cenią sobie komfort w czasie podróży.

 

Visa Business BZ WBK jest pierwszą kartą debetową na rynku, która oferuje małym i średnim przedsiębiorcom możliwość oczekiwania na loty w komfortowych warunkach. Z kartą, klienci Banku Zachodniego WBK zyskują członkostwo w programie LoungeKey, umożliwiającym wstęp do prestiżowych saloników VIP na ponad 750 lotniskach całego świata. Posiadacz karty oraz jego goście mogą  w luksusowych przestrzeniach lotniskowych korzystać m.in. z dostępu do prasy, telewizji, Internetu, napojów, przekąsek  oraz zaplecza biznesowego -mówi Jakub Pękacz, menedżer Zespołu Sprzedaży Kart i Kont w Banku Zachodnim WBK.
 
Ponadto, posiadacze karty mają dostęp do programu Visa Luxury Hotel Collection, który gwarantuje szereg udogodnień dla klientów biznesowych takich jak m.in. przedłużenia doby hotelowej, voucherów na napoje i przekąski w hotelu, gwarancji najlepszej ceny noclegów podczas podróży. Nowa karta Visa Business BZ WBK gwarantuje również swobodę zarządzania wydatkami firmowymi poprzez ustawienie dogodnych limitów transakcyjnych (oddzielnie gotówkowych, bezgotówkowych, na odległość), łatwość kontroli transakcji, dzięki rozliczeniu transakcji na bieżąco w ciężar rachunku oraz wygodny sposób płatności za zakupy służbowe na całym świecie.
 
- Wspierając naszych klientów w codziennych sukcesach, pragniemy, aby korzystając z usług BZ WBK czuli się wyjątkowo. Uzupełnienie oferty kart debetowych banku o Visa Business BZ WBK jest jednocześnie elementem realizacji przyjętej w zeszłym roku nowej strategii Banku Zachodniego WBK dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.-mówi Iwona Trubowicz- Marchwińska, dyr. Biura Doskonalenia Obsługi Kl. MŚP w Banku Zachodniego WBK.
 
Karta dostępna jest dla nowych jak i dla stałych obecnych klientów banku, umowe zawrzeć można poprzez portal elektroniczny jak również w oddziale Banku Zachodniego WBK. 

Przeczytaj także:
Karta dużej rodziny zniżki
Przelew SEPA co to

 

Najpopularniejsze