Kredyt przez internet. Szybki i łatwo dostępny czy ryzykowny i niepewny ?

Kredyt przez internet. Szybki i łatwo dostępny czy ryzykowny i niepewny ?

Decyzja o skorzystaniu z kredytu zaciągniętego przez internet to błyskawiczny sposób na pozyskanie dodatkowych środków finansowych. Aktualnie banki oferują szeroki zakres usług związanych ze świadczeniem szybkich kredytów internetowych. Ile można pożyczyć i jak długo trzeba czekac ? 

 

Jak zauważa w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire.pl Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy w Credit Agricole: „Banki oferują w internecie różne produkty kredytowe. Najogólniej mówiąc, są to kredyty konsumpcyjne i konsolidacyjne. W zależności od oferty banku wysokość takich kredytów również jest różna. Jeżeli klient jest bankowi znany i jego wiarygodność nie budzi żadnych zastrzeżeń, to na oświadczenie przez internet dostanie kredyt w wysokości do 25 tys. zł”. Pieniądze można mieć na koncie nawet już po 15 min. 

 

Kredyty gotówkowe przez internet

Wg. naszych ekspertów najkorzystniejszym a zarazem najszybszym sposobem skorzystania z kredytu przez internet jest wziecie go w banku w którym jesteśmy klientami. Kredyt taki zaciągniemy w systemie bankowości elektronicznej naszego banku. Oczywiście nie jest to jedyny sposób skorzystania z kredytu, banki oferują również pożyczki internetowe dla osób nie będących klientami banku. Ofertę taką znajdziemy na stronie internetowej instytucji i w porównywarkach kredytowych. Co ciekawe, informacji o kredytach może udzielić nam też bankowy czatbot.

 

Szybkie pożyczki online

Aby otrzymać kredyt przez internet, „niezbędne jest wypełnienie odpowiedniego formularza kredytowego. Podaje się w nim informacje, na podstawie których bank może ustalić wiarygodność kredytową klienta. Banki najczęściej proszą o podanie wysokości i źródła dochodu, wysokości rat innych, wcześniej zaciągniętych, kredytów, a także informacji o sytuacji rodzinnej klienta” – mówi ekspert. 

Najpopularniejsze