Nowa Pożyczka Konsolidacyjna w Banku Millennium

Nowa Pożyczka Konsolidacyjna w Banku Millennium

 

Bank Milenium wprowadza w życie nową promocje związaną z ofertą pożyczki konsolidacyjnej, w której klienci otrzymają stałe oprocentowanie w wysokości 5,67% dla środków przeznaczonych na konsolidację zadłużenia w innych bankach. Ciekawą informacją jest również fakt, że bank wydłużył również maksymalny okres spłaty pożyczki konsolidacyjnej do 120 miesiecy. Promocja „Poczuj lekkość niskiej raty” skierowana jest do klientów, którzy w ramach pożyczki konsolidują produkty innych banków - pożyczki, kredyty, zadłużenie na kartach kredytowych lub limitach w koncie.

 

Konto osobiste w Banku Millenium

 

Nowa promocyjna oferta przeznaczona jest dla klientów, którzy w momencie wnioskowania o Pożyczkę Konsolidacyjną nie posiadają innej Pożyczki Gotówkowej czy Konsolidacyjnej w Banku Millennium oraz jednocześnie zawrą umowę ubezpieczenia „Bezpieczna pożyczka”. Promocyjne oprocentowanie środków przeznaczonych na konsolidację zewnętrzną wyniesie 5,67%, a dodatkowo, w ramach oferty standardowej, od tej kwoty klient nie zapłaci prowizji. 

 

- Okres letni to zwykle czas, w którym nasze potrzeby finansowe rosną. Nie zawsze jednak, szukając dodatkowych środków np. na wakacje „last minute”, chcemy zwiększać swoje miesięczne zobowiązania. Oferta „Poczuj lekkość niskiej raty” to dobra okazja do zyskania dodatkowej gotówki, bez zwiększania wysokości miesięcznych płatności. Wyjątkowo atrakcyjne, stałe oprocentowanie oraz brak prowizji dla konsolidowanej kwoty zachęca do uproszczenia swoich finansów i zamianę kilku spłacanych już rat na jedną, zwykle niższą. Dodatkowo klienci, dla których wysokość raty miesięcznej jest najważniejsza, mogą rozłożyć spłatę pożyczki konsolidacyjnej nawet na 10 lat, również w tej ofercie specjalnej. – mówi Wioletta Pawińska, kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium. 

 

Oferta „Bezpieczna pożyczka” zapewnia ochronę w zakresie:
- utraty stałych źródeł dochodów albo hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
- czasowej niezdolności do pracy albo śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
- całkowitej niezdolności do pracy albo inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
- poważnego zachorowania,
- śmierci.

Sprawdź rownież:
Bank Millennium - kod swift, bic i iban
Emerytura a komornik w 2019
KRD - co to jest?

Najpopularniejsze