Nowa platforma bankowości internetowej i mobilnej w Bankach Spółdzielczych SGB.

Nowa platforma bankowości internetowej i mobilnej w Bankach Spółdzielczych SGB.

 

SGB-Bank S.A. we współpracy z Asseco wprowadza na rynek nową platforme bankowości elektronicznej SGB24 opierającą się o nowoczesną technologię RWD – (Responsive Web Design) - w kilkunastu Bankach Spółdzielczych korzystających ze wspólnego Zintegrowanego Rozwiązania Zrzeszeniowego SGB. Nowa propozycja SGB24 stworzona została w oparciu o indywidualne preferecje i potrzeby klientów Banków Spółdzielczych SGB.

 

Technologia RWD to innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane w serwisach transakcyjnych. Najwiekszą zaletą jest to ,że sprawdza się niezależnie od rozmiaru urządzenia, na którym je wyświetlamy. SGB24 to nieograniczone możliwości udostępniania produktów i usług bankowych jednocześnie w kanale internetowym i mobilnym. Wszelkie funkcje , takie jak przegląd rachunków, obsługa przelewów, zarządzanie finansami, obsługa kart debetowych i kredytowych, mogą być aranżowane w formie miniaplikacji na dowolną ilość sposobów oraz udostępniane równolegle poszczególnym segmentom klientów, uwzględniając ich preferencje i specyfikę każdego z nich oddzielnie.

 

Klienci Banków Spółdzielczych przykładają coraz większą uwagę do nowoczesnych rozwiązań. Dlatego oferujemy im usługi o bardzo  wysokim standardzie technologicznym, co pozwala nam konkurować na bardzo rozwiniętym technologicznie rynku, jakim jest Polska. Nowoczesne rozwiązania produktowe dają Bankom Spółdzielczym możliwości dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów. - mówi Robert Tórz p.o. Dyrektora Departamentu Produktów Bankowych i Procedur w SGB-Banku S.A.

 

W systemie SGB24 klient sam wybiera te aplikacje, które najlepiej trafiają w jego potrzeby a także ma pełną swobodę w zarządzania nimi. W zależności od określonych potrzeb oraz bez ograniczeń użytkownik może nie tylko dodawać i usuwać aplikacje ale również zmieniać ich rozmiar.

 

Ogromną zaletą nowego rozwiązania bankowości elektronicznej, bardzo istotną dla Banków SGB korzystających już z systemu Asseco, jest brak konieczności przeprowadzenia procesu migracji klientów. Oznacza to, że przez okres 6 miesięcy klienci będą mogli korzystać zarówno z dotychczasowej bankowości internetowej, jak i z nowej SGB24 - mówi Robert Tórz p.o. Dyrektora Departamentu Produktów Bankowych i Procedur w SGB-Banku S.A. 

 

W ostatnich miesiącach kolejny raz, po wdrożeniu płatności mobilnych HCE, pokazujemy, iż Banki Spółdzielcze są istotnym graczem sektora bankowego w obszarze wdrażania nowych technologii i posiadają konkurencyjną ofertę produktową w stosunku do banków komercyjnych - dodaje Robert Tórz. 

Najpopularniejsze