Nowa promocyjna oferta w ING Banku Śląskim

Nowa promocyjna oferta w ING Banku Śląskim

 

ING Bank Śląski  wprowadził nową ofertę promocyjną dla swoich klientów indywidualnych  w której, nie pobiera prowizji dla pożyczek gotówkowych powyżej 20 000 zł . Oferta jest limitowana i obowiązuje od 2 października 2017 r. do 31 stycznia 2018 r.

 

Konto ING Direct 

 

Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim może zostać wykorzystana na dowolny cel.  Cechą charakterystyczną jest to iż , udzielana jest  przy minimum formalności, bez poręczycieli oraz zabezpieczenia finansowego. Dostępna kwota pożyczki wynosi od 1 tys. zł nawet do 250 tys. zł. Bank oferuje spłate rozłożoną na 8 lat oraz swobodne określenie dnia spłaty raty pożyczki.

 

Kredyt hipoteczny ING 


Klienci ING mają możliwość składania wniosku o pożyczkę podczas jednej wizyty w oddziale, za pośrednictwem Contact Centre lub całkowicie online w Moim ING, na dowolnym urządzeniu. Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający konto bankowe w ING a środki dostępne są odrazu po podpisaniu umowy, warto dodać że bank akceptuje różne źródła dochodów, w tym umowę zlecenia a także  umowę o dzieło. 

Najpopularniejsze