Nowy oddział BOŚ Banku w Katowicach

Nowy oddział BOŚ Banku w Katowicach

BOŚ rozpoczął działalność w nowej placówce przy ulicy Korfantego 2 w Katowicach. Placówka zaprojektowana została nie tylko zgodnie z misją komfortu dla obsługi klienta ale również stanowi nową jakość oraz dbałość o ekologie.

 - Kolejny już – po niedawno otwartym oddziale w Bielsku-Białej – oddział w Katowicach w pełni oddaje działalność naszego banku w segmencie ekologicznym. Ważne jest, żeby klienci wchodząc do niego dobrze się czuli i nie mieli wrażenia, że są w urzędzie  – powiedziała Anna Milewska, wiceprezes BOŚ.

Jest to druga, w tak charakterystyczny sposób zaaranżowana placówka BOŚ w Polsce. Charakterystyczny klimat zielonych wnętrz, fototapeta przedstawiająca las, a nawet rozlegający się z głośników śpiew ptaków oraz zapachy natury przypominają klientom i pracownikom, że znajdują się w placówce oferującej  pełną gamę produktów i usług finansowych sprzyjających rozwojowi ekologii. Oddział na Korfantego został przeniesiony z lokalizacji przy Mickiewicza 2 w Katowicach. 

- Samo podkreślanie, że bank jest przyjazny oraz działa w szeroko rozumianym segmencie ekologii jest istotne, ale poprzez charakterystyczną, „eko” aranżację, chcemy wzmocnić ten przekaz i budować na nim swoją wiarygodność – dodaje Prezes Anna Milewska.

 

Kredyt Hipoteczny w BOŚ Banku

BOŚ już od ponad 25 lat wpływa na polskie realia gospodarcze i angażuje się w projekty sprzyjające ochronie środowiska oraz szeroko pojętej ekologi. Dzięki wsparciu banku od 1991 r. do połowy 2016 r. zrealizowano ponad 58 tys. inwestycji o wartości przekraczającej 48,5 mld zł. Wartość udzielonych w tym czasie przez BOŚ kredytów proekologicznych sięgnęła 17,9 mld zł. 

Najpopularniejsze