PKO Bank Polski mobilnym bankiem roku 2016

PKO Bank Polski mobilnym bankiem roku 2016

PKO Bank Polski został laureatem nagrody „Złoty Bell” w kategorii Mobilny Bank roku 2016 za aplikację mobilną IKO. Uzyskał największą ilość głosów internautów.PKO Bank Polski uznawany jest za pioniera jeżeli chodzi o innowacje w sektorze finasnowym - regularnie wprowadza nowatorskie rozwiązania, umacnia swoją pozycję w bankowości mobilnej a także systematycznie rozwija swoje obecne produkty i wprowadza nowe. Serwis elektroniczny iPKO ciągle jest modernizowany o nowe rozwiązania i dostępny także w wersji mobilnej. Strona internetowa www.pkobp.pl została zaprojektowania w technice RWD (Responsive Web Design) a średnia ilość miesięcznych odwiedzin na stronie to 2,8 mln osób. Wszystkie serwisy informacyjne i transakcyjne Grupy Kapitałowej Banku zajmują 20 miejsce w zestawieniu właścicieli witryn internetowych, z których najchętniej korzystają internauci z Polski.  Systematycznie rozwijana jest również autorska aplikacja IKO, na podstawie której powstał system płatności mobilnych BLIK. W grudniu ubiegłego roku zanotowano ponad milion jej aktywacji, co jest wynikiem dotychczas nieosiągalnym na polskim rynku.
 

PKO Konto za Zero

- Jesteśmy największym mobilnym i internetowym bankiem w Polsce. Nieustanie koncentrujemy się na podnoszeniu ergonomii naszych rozwiązań i zwiększaniu aktywności klientów w kanałach cyfrowych. Po prostu ułatwiamy bankowanie. Nie tylko udostępniamy pożądane produkty i usługi w bankowości mobilnej oraz internetowej, ale też staramy się, by były jak najbardziej przyjazne dla użytkowników – mówi Jakub Grzechnik, dyrektor Centrum Bankowości Mobilnej i Internetowej w PKO Banku Polskim.

 

PKO Konto Bez Granic

Konkurs Mobility Trends organizowany jest przez MIT MEDIA Group Sp. z o.o., wydawcę magazynu mobilnych technologii „Mobility”. W tym roku odbyła się jego siódma edycja. Priorytetem konkursu jest docenienie oraz nagrodzenie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań, które spotkały się z największym zainteresowaniem klientów w danym roku. Zwycięzcy otrzymują statuetkę „Złoty Bell” przyznawaną na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu.

Najpopularniejsze