T-Mobile Usługi Bankowe wyłączy starą bankowość internetową do końca roku

T-Mobile Usługi Bankowe wyłączy starą bankowość internetową do końca roku

W ostatnich dniach klienci banku poinformowani zostali o tym, że w najbliższym czasie rozpocznie się proces stopniowego wyłączania funkcji w starej wersji bankowości internetowej. Bank podał termin zamknięcia starej bankowości na 31 grudnia 2017 roku.

 

Kredyt w T-Mobile Usługi Bankowe 


W kwietniu TMUB udostępniło klientom  nowy system bankowości internetowej napisany w technice RWD. Nowy system zaistniał z funkcjonalnej obsługi oraz automatycznego dostosowywania się do ekranu, na którym jest wyświetlany. Wpływa to na łatwość obsługi strony zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Obecnie TMUB korzystał z dwóch systemów bankowości, starego jak i nowego. Stary pamięta jeszcze czasy Alior Synca – udostępniony został klientom w 2012 roku. Później po zmianie marki został jedynie pokolorowany na barwy telekomu. 

Kredyty Gotówkowe Yousave.pl

Bank zachęca do przesiadki na nową wersję podkreślając, że jest ona bezpieczniejsza i bardziej przyjazna dla klienta. W ostatnich dniach swoje stare systemy transakcyjne wyłączyły Deutsche Bank i Santander Consumer Bank. Proces wygaszania starej bankowości internetowej postępuje w ING Banku Śląskim.  Od października za pomocą starej bankowości ING BankOnLine nie można już zlecać przelewów.


Konto w T-Mobile Usługi Bankowe

Najpopularniejsze