Alior bank Konto Jakże Osobiste - korzyści, opłaty opinie

Alior bank Konto Jakże Osobiste - korzyści, opłaty opinie

Często podróżujesz? Masz dość ciągłego obserwowania kursów walut i wizyt w kantorze? Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i podróżuj z pakietem korzyści!Alior Bank Konto Jakże Osobiste 


to niezbędnik każdego podróżnika, które dostosowane jest do ciągle zmieniających się, osobistych potrzeb aktywnego klienta. Umożliwia ono dokonywanie płatności w 152 walutach bez żadnych prowizji bankowych za przewalutowanie i bez potrzeby zakładania dodatkowego konta walutowego. To proste - płacisz kartą do Konta Jakże Osobistego, a bank wymienia dla Ciebie walutę po atrakcyjnym kursie.

 

Alior Bank Konto jakże Osobiste - opłaty


Nie poniesiesz żadnych opłat za prowadzenie konta, jeżeli nie ukończyłeś 26 roku życia lub Twój comiesięczny wpływ wynosi minimum 1500 zł. 
Osoby, których transakcje bezgotówkowe przekroczą kwotę 300 zł miesięcznie, nie poniosą także opłaty za kartę debetową. Co więcej, klienci Alior Banku mają możliwość wykonywania bezpłatnych, krajowych przelewów internetowych. W ramach Konta Jakże Osobistego otrzymasz także możliwość skorzystania z dwóch, bezpłatnych korzyści, a koszt każdej kolejnej wyniesie jedynie 3,50 zł miesięcznie. W zależności od aktualnych potrzeb, możesz skorzystać z oferty dziesięciu korzyści. Dla osób podróżujących bank oferuje m.in. brak prowizji za przewalutowanie czy ubezpieczenie podróżnicze. Z kolei łowcy okazji mogą liczyć m.in. na korzystne oprocentowanie konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju czy powiadamianie na bieżąco o stanie rachunku. 

 

Alior Bank Konto jakże Osobiste - korzyści

 

  • Płatność kartą bez kosztów przewalutowania (NOWOŚĆ!)
  • Oprocentowanie 3% na koncie oszczędnościowym 
  • Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 12,83%)
  • Wypłaty z bankomatów za granicą za 0 zł 
  • Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zagubienia bagażu 
  • Wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce za 0 zł
  • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniu na rachunku 
  • Pakiet 5 bezpłatnych internetowych przelewów natychmiastowych
  • Zwrot 1% za płatności wykonane przez telefon (BLIK, Google Pay, Apple Pay i HCE) - do 20 zł miesięcznie
  • Pomoc w nagłych wypadkach - ubezpieczenie assistance: samochodowe, domowe i medyczne

Jeżeli często podróżujesz i dokonujesz płatności w walutach obcych, co wiąże się z ciągłym obserwowaniem zmian kursów walut i poszukiwaniem kantora z najkorzystniejszą opcją wymiany, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Otwierając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku nie ponosisz opłat za prowadzenie konta i posiadanie kartya masz możliwość skorzystania z atrakcyjnych korzyści. Usługa Alior Banku jest innowacją na polskim rynku usług finansowych, bowiem umożliwia konfigurowanie rachunku w zależności od osobistych potrzeb klienta. 

Nie zwlekaj, załóż konto już dziś! Jeśli jesteś już klientem Alior Banku, wniosek o konto możesz złożyć tutaj lub aplikacji mobilnej. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Alior Banku, odwiedź najbliższy oddział, spotkaj się z bankierem, podpisz umowę i zacznij korzystać z możliwości Konta Jakże Osobistego!.

Wizytówka Alior Bank : telefon, adres