Alior Bank Konto Jakże Osobiste korzyści, opłaty i opinie

Alior Bank Konto Jakże Osobiste korzyści, opłaty i opinie

Alior Bank Konto Jakże Osobiste - to niezbędnik każdego podróżnika, które dostosowane jest do ciągle zmieniających się, osobistych potrzeb aktywnego klienta. Umożliwia ono dokonywanie płatności w 152 walutach bez żadnych prowizji bankowych za przewalutowanie i bez potrzeby zakładania dodatkowego konta walutowego. To proste - płacisz kartą do Konta Jakże Osobistego, a bank wymienia dla Ciebie walutę po atrakcyjnym kursie.
 

Alior Bank Konto jakże Osobiste - opłaty

Nie poniesiesz żadnych opłat za prowadzenie konta, jeżeli nie ukończyłeś 26 roku życia lub Twój comiesięczny wpływ wynosi minimum 1500 zł. 
Osoby, których transakcje bezgotówkowe przekroczą kwotę 300 zł miesięcznie, nie poniosą także opłaty za kartę debetową. Co więcej, klienci Alior Banku mają możliwość wykonywania bezpłatnych, krajowych przelewów internetowych. W ramach Konta Jakże Osobistego otrzymasz także możliwość skorzystania z dwóch, bezpłatnych korzyści, a koszt każdej kolejnej wyniesie jedynie 3,50 zł miesięcznie. W zależności od aktualnych potrzeb, możesz skorzystać z oferty dziesięciu korzyści. Dla osób podróżujących bank oferuje m.in. brak prowizji za przewalutowanie czy ubezpieczenie podróżnicze. Z kolei łowcy okazji mogą liczyć m.in. na korzystne oprocentowanie konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju czy powiadamianie na bieżąco o stanie rachunku. 
 

Alior Bank Konto Jakże Osobiste korzyści

 • Płatność kartą bez kosztów przewalutowania (NOWOŚĆ!)

 • Oprocentowanie 3% na koncie oszczędnościowym 

 • Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 12,83%)

 • Wypłaty z bankomatów za granicą za 0 zł 

 • Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zagubienia bagażu 

 • Wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce za 0 zł

 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniu na rachunku 

 • Pakiet 5 bezpłatnych internetowych przelewów natychmiastowych

 • Zwrot 1% za płatności wykonane przez telefon (BLIK, Google Pay, Apple Pay i HCE) - do 20 zł miesięcznie

 • Pomoc w nagłych wypadkach - ubezpieczenie assistance: samochodowe, domowe i medyczne

Jeżeli często podróżujesz i dokonujesz płatności w walutach obcych, co wiąże się z ciągłym obserwowaniem zmian kursów walut i poszukiwaniem kantora z najkorzystniejszą opcją wymiany, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Otwierając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku nie ponosisz opłat za prowadzenie konta i posiadanie kartya masz możliwość skorzystania z atrakcyjnych korzyści. Usługa Alior Banku jest innowacją na polskim rynku usług finansowych, bowiem umożliwia konfigurowanie rachunku w zależności od osobistych potrzeb klienta. 

Nie zwlekaj, załóż konto już dziś klikając tutaj
 

Załóż konto i zyskaj 200 zł

 1. Złóż wniosek online o konto z kartą do 15 listopada 2019 r. Umowę podpisz nie później niż 30 dni od złożenia wniosku.
 2. Przez 3 miesiące zapewnij wpływy o łącznej wysokości min. 1000 zł/mies. oraz wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą płatnicza.
 3. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku co najmniej raz w miesiącu przez kolejne 3 miesiące.


Oferta dla nowych klientów. Szczegóły promocji „Z nami najlepiej” znajdują się w Regulaminie.
Spełnij warunki, a pieniądze trafią na Twoje nowe konto.

Sprawdź również: Alior Bank telefon, adres
 

Co jest potrzebne, aby otworzyć konto w Alior Banku?

W przypadku składania wniosku internetowego o konto Jakże Osobiste, wystarczy sam dokument tożsamości np. dowód osobisty.
 

Limit na koncie bez odsetek przez 10 dni

Korzystaj z kredytu odnawialnego na koncie przez 10 dni w miesiącu i nie płać odsetek od zadłużenia do 1000 zł.
 

Płatności mobilne

Wybierz korzyść 1% zwrotu za płatności telefonem (Apple Pay, BLIK, Google Pay, HCE) i zyskuj do 20 zł miesięcznie (sprawdź szczegóły w regulaminie korzyści).

Najpopularniejsze