Aviva zdecydowała się na bezpłatne ubezpieczenie wielu tysięcy medyków

Firma Aviva zdecydowała się na bezpłatne ubezpieczenie wielu tysięcy medyków, walczących na pierwszej linii frontu w związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19. Ubezpieczonych w ten sposób zostało około 29 tysięcy pracowników służby zdrowia. Tyczy się to nie tylko lekarzy, ale też pielęgniarek oraz ratowników medycznych. Aviva ubezpieczenie to polisa skierowana do osób przebywających w szpitalach, ośrodkach zdrowia czy też placówkach medycznych. 
 

Ubezpieczenie obowiązujące do 20 lipca

Darmowe ubezpieczenie od Avivy obowiązuje do 20 lipca 2020 roku. Skorzystało z niego bardzo wiele kobiet, ponieważ współczynnik wyniósł w tym przypadku aż 70 procent. Osoba uposażona otrzyma aż 100 tysięcy złotych świadczenia, w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej na koronawirusa COVID-19. Pracownicy służby zdrowia bardzo chętnie przystąpili do darmowego ubezpieczenia, dzięki czemu mogą zatroszczyć się nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale też o przyszłość finansową swoich bliskich. Znajdują się obecnie w podbramkowej sytuacji, niosąc pomoc dla tysięcy chorych Polaków, walczących każdego dnia o zdrowie i życie.
 

Realna linia ochrony dla wielu rodzin

Skorzystanie z darmowego ubezpieczenia dla medyków od firmy Aviva to realna linia ochrony dla wielu rodzin pracowników służb medycznych. Każdego dnia rodziny osób, które walczą na pierwszej linii modlą się o to, aby bliscy wrócili do domu cali i zdrowi. Często nie widzą ich także długimi tygodniami, dlatego dodatkowa forma zabezpieczenia finansowego jest w tym przypadku skuteczną ochroną. Całe przedsięwzięcie zostało zapoczątkowane na potrzeby szeroko pojętego środowiska medycznego. 

Przeczytaj także: Aviva zawiesza obowiązek opłacania składek w przypadku ubezpieczeń indywidualnych

Najpopularniejsze