Bank Millennium rozdaje bilety do kina

Bank Millennium rozdaje bilety do kina

Użytkownicy, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Banku Millennium do 31 stycznia 2016 roku mogą zdobyć bilet do kina. Warunkiem jest połaczenie w aplikacji numeru telefonu z kontem bądź wykonanie przelewu na telefon numeru już zarejestrowanego. Dzięki temu odbiorca, który już zarejestrował numer telefonu, otrzyma przelew w trybie natychmiastowym. 

Mowa o przelewach na telefon P2P, czyli mobilnych płatnościach, które realizowane są przez użytkowników smartfonów, bez konieczności posiadania numeru rachunku odbiorcy. Użytkownik musi się jedynie zalogować do nowej aplikacji mobilnej Banku Millennium, a następnie wpisać bądź wybrać z kontaktów numer telefonu odbiorcy i zlecić przelew na wybrany numer. Jeśli osoba, która odbiera przelew ma numer powiązany z kontem w Banku Millennium bądź innym banku, który udostępnia usługę, wtedy pieniądze otrzyma w trybie natychmiastowym. 

Promocja kryje się pod hasłem "Odkryj moc przelewów na telefon" i jest dostępna dla wszystkich użytkowników, którzy posiadają nową wersję aplikacji mobilnej Banku Millennium oraz posiadają aktywną usługę płatności mobilnych BLIK. Dzięki rejestracji w aplikacji swojego numeru telefonu bądź wykonując przelew na telefon (za pomocą usługi P2P) z wcześniej zarejestrowanego numeru, możemy zdobyć kod, który uprawnia nas do wymiany na bilet w dowolnym kinie Cinema City. Dla każdego uczestnika promocji przypada jeden kod. 

Kody promocyjne, uprawniające do wymiany na bilet kinowy otrzyma puerwszych 7 000 uczestników promocji. Kod zostanie przesłany po zakończeniu promocji bądź po wyczerpaniu puli kodów, SMS-em na telefon, który jest zarejestrowany w aplikacji mobilnej, do 12 lutego 2016 r. 

Promocja "Odkryj moc przelewów na telefon" trwa do 31 stycznia 2016 r. lub do momentu wyczerpania puli kodów, które uprawniają do wymiany na bilet kinowy. 


Przeczytaj rownież:
Szybka pożyczka czy kredyt gotówkowy
Konto 360 Millennium debet na koncie
 

Najpopularniejsze