Bank Millennium - wielka obniżka rat

Bank Millennium - wielka obniżka rat

 

Ruszyła promocja, w ramach której klienci, którzy zechcą spłacić zobowiązania z innych banków Pożyczką konsolidacyjną w Banku Millennium, otrzymują specjalne oprocentowanie w wysokości 5.99% oraz nie zapłacą prowizji za udzielenie pożyczki . Nowi klienci banku, którzy nie posiadają żadnych zobowiązań kredytowych mogą skorzystać z "Promocji na powiatanie", w ramach której prowizja za przyznanie Pożyczki Gotówkowej z Gwarancją Najniższego Oprocentowania wyniesie 0 zł. 

 

Z nowej promocji "Wielka obniżka rat III" mogą skorzystać klienci, którzy zawarli umowę Pożyczki Konsolidacyjnej, a także umowę ubezpieczenia na spłatę pożyczki "Bezpieczna Pożyczka". W ramach tej promocji, oprocentowanie pożyczki przeznaczonej na spłatę wcześniej zaciągniętych produktów kredytowych tj. kredytów, pożyczek, zadłużeń na kartach kredytowych z innych banków wynosi 5,99%. Od pozostałej kwoty zostaną naliczone odstetki zgodnie z cennikiem usług. Dodatkowo, w ramach stałej oferty banku Millennium, prowizja za przyznanie pożyczki wyniesie 0 zł. 

 

Z "Promocji na powitanie" mogą skorzystać nowi klienci banku, którzy dotychczas nie korzystali z usług banku, lub ich kontakt z bankiem nie trwa dłużej niż 30 dni. W ramach tej promocji, prowizja za udzielenie Pożyczki Gotówkowej wynosi 0 zł. Klient otrzymuje również Gwarancję Najniższego Oprocentowania, tj. jeśli w okresie 30 dni od zawarcia umowy znajdzie tańszą ofertę pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek, jak również obniży oprocentowanie do poziomu który zaproponowano klientowi w innym banku. 

 

Promocja "Wielka obniżka rat III" trwa do 30.09.2016 r. natomiast "Promocja na powitanie" trwa do 30.06.2016 r.

Szczegóły dostępne w regulaminach promocji, w oddziałach banku oraz na www.bankmillennium.pl

 

Najpopularniejsze