Bitcoin zrobi teraz kolejny rajd, będzię wyglądał tak

Bitcoin zrobi teraz kolejny rajd, będzię wyglądał tak

Bitcoin, najpopularniejsza kryptowaluta na świecie, od lat wzbudza ogromne zainteresowanie inwestorów, traderów i ekspertów rynku. Dynamiczne wahania cen oraz spekulacje na temat przyszłego losu Bitcoina są na porządku dziennym.
 

Bitcoin "teraz rajd"

Przedstawiam wam swoją indywidualną "przepowiedź" opartą na własnym doświadczeniu i analizach. Może ona, wzbudzić sporo emocji i kontrowersji wśród społeczności kryptowalutowej, ale przekonacie się sami. Ta przepowiedź wydawać się będzie niezwykle odważna, biorąc pod uwagę obecne wahania cen i niepewność na rynku kryptowalut.

Jednak swoje przewidywania opieram na bogatym stażu (mining i handel) w kryptowalutach. Odkąd wybuchł konflikt na Ukrainie, wiedziałem że to będzie jedyna szansa w życiu. Ponad 400 dni śledziłem i analizowałem każdy krok. Klucz natomiast znalazł się 3 mies przed. Przerzuty środków, nowe coiny tworzone w określonym cyklu bitcoina. Kilkaset dni zajęło mi rozszyfrowanie jak będzię to wyglądać i na co później uwazać (bo będzie się działo, niestety nic dobrego). Moja analiza jest ściśle powiązana z sytuacją na świecie (ale wybij sobie z głowy jakieś stopy procentowe i amerykańskie fedy:)),

Nadchodzący w ciągu najbliższych dni rajd bitcoina wraz z resztą kryptowalut (nie wszystkie), będzię wyglądał tak, jak poniżej na screenie.


bitcoin kolejny rajd bedzie wygladal tak

Jeśli nie kupiłeś teraz, nie zdążysz kupić. Nie będzie żadnych przeskoków po kilka tys. 
"BĘDZIE PRZESKOK NA RAZ".

Wiem, również co będzie po tym rajdzie.
 

Podsumowanie

Warto również pamiętać, że Bitcoin już wielokrotnie zaskakiwał świat swoimi osiągnięciami, przekraczając kolejne bariery cenowe. Jednak równie szybko potrafił tracić na wartości.

Moja przepowiednia na temat rajdu Bitcoina sprawdzi się, a Ty wrócisz do moich przyszłych analiz.
Każdy, kto inwestuje w Bitcoina lub planuje to zrobić przygotowałem specjalny poradnik: Jak zacząć inwestować w kryptowaluty dla początkujących

Najpopularniejsze