Aplikacja mobilna GOmobile BNP Paribas logowanie

BNP Paribas spełnia oczekiwania klientów chcących korzystać z jego usług na zasadzie mobile only, a więc logujących się do bankowości w zasadzie wyłącznie przy pomocy urządzeń mobilnych. W aplikacji GOmobile znajdziemy nową skrzynkę z wiadomościami od banku, wzorowaną na tej dobrze nam znanej z bankowości internetowej w wersji desktop.

Spis treści:

  1. Co znajdziemy w skrzynce? - GOmobile
  2. Obsługa nowej funkcjonalności
  3. Skąd ta zmiana?
  4. Logowanie do GOonline

Co znajdziemy w skrzynce? - GOmobile

W nowej funkcjonalności wprowadzonej do aplikacji GOmobile znajdziemy informacje o bieżących zmianach wprowadzanych przez bank, takich jak aktualizacje regulaminów czy cenników oraz powiadomienia o przerwach technicznych. Nie będziemy musieli w tym celu więcej specjalnie logować się do swojego konta przy pomocy komputera stacjonarnego.
 

Obsługa nowej funkcjonalności

Sposób korzystania z nowej opcji w ofercie aplikacji BNP Paribas jest wyjątkowo prosty. Skrzynkę odnajdziemy po kliknięciu w opcję "więcej", w dobrze nam znanym menu bankowości mobilnej. Odpowiednia aktualizacja jest dostępną do pobrania na nasze urządzenia mobilne za pośrednictwem aplikacji Google Play oraz App Store.
 

Skąd ta zmiana?

Z ogólnodostępnych danych wynika, że liczba klientów zdecydowanie preferujących korzystanie z rozwiązań mobilnych stale wzrasta. Dla takich osób brak dostępu do skrzynki z wiadomościami na koncie internetowym w aplikacji jest dużym utrudnieniem. Tego rodzaju funkcja jest już dostępna w większości innych aplikacji bankowych w Polsce.

Sprawdź rownież: BGŻ BNP Paribas kod swift i iban
 

Logowanie GOonline

Przez aplikację w prosty sposób zalogujesz się do systemu bankowości elektronicznej GOonline i potwierdzisz operacje bez przepisywania SMS. Sam możesz ustalić sposób logowania do aplikacji. Istnieje kilka metod takie jak: PIN, czytnik linii papilarnych lub skan Twojej twarzy.Więcej informacji można znaleźć na stronie Banku BNP Paribas
https://www.bnpparibas.pl/aplikacja-mobilna-go-mobile

Najpopularniejsze