Bocian Pożyczki w Warszawie

Bocian pożyczki, to marka obdarzona zaufaniem polaków, która na swoim koncie posiada liczne nagrody związane z wyborami konsumentów. Ubiegłym roku po czwarty firma otrzymała medal europejski, odpowiadający jakości i standardom europejskim. Co ważne, Bocian pożyczki nie stanowią kolejnego ogniwa pożyczek na dowód, tutaj musimy przedstawić zaświadczenie o dochodach. 


bocian pozyczki

 

BOCIAN POŻYCZKI WARSZAWA

Adres Bocian Pożyczki w Warszawie:
ul. Młynarska 42, III piętro
01-171 Warszawa

Godziny otwarcia 8:00 - 16:00
 

Bocian Firma godna zaufania 

Największym atutem firmy Bocian Pożyczki, udzielającej pożyczek jest obsługa terenowa. Co to oznacza ? Jeśli potrzebujesz natychmiastowej gotówki, nie musisz osobiście odwiedzać oddziałów bankowych, przedstawiciel pojawi się u Ciebie z propozycją pożyczki w domu osobiście.

Kolejnym atutem jest bardzo szybka decyzja o udzieleniu gotówki przy zachowaniu minimum formalności. Propozycja gotówkowa skierowana jest do każdego Polaka, jednak w największych miastach możemy spotkać już dedykowane oddziały. Jeżeli jednak, zamieszkujemy małą miejscowość, nie posiadającą własnego oddziału, nic nie stoi na przeszkodzie, gdyż firma pożyczkowa wychodzi wprost oczekiwaniom klientom. 

 

Co zrobić, żeby dostać pożyczkę? 

Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię i umówisz się na dogodny dla Ciebie termin z doradcą. 

Infolinia Bocian Pożyczki: 600 100 100 lub wysłać SMS na numer 7057 o treści „KONTAKT"
lub wyślij wyślij formularz na stronie internetowej www.bocianpozyczki.pl.

Pożyczki, jakie oferuje firma Bocian to kwoty od 600 zł, jednak każdorazowo ustalane są indywidualnie kwoty oraz harmonogramy spłat, dedykowane do Twoich potrzeb i zarobków.

 

Jestem wpisany w BIK co dalej ?  

To nie powód do rezygnacji ze złożenia wniosku. Firma do każdej osoby podchodzi indywidualnie i opracowuje spersonalizowany plan. 
Kwoty jak wyżej wspomniano ustalane są do obecnej kondycji finansowej Twojego portfela. Co więcej, nie musisz wskazywać celu brania pożyczki, także może być przeznaczona np. na spłatę innych zobowiązań

 

Najpopularniejsze