Credit Agricole – nowa aplikacja CA24 do zakładania kont

Aplikacja mobilna CA24 Otwórz Konto pozwala na szybkie uruchomienie konta w szybkim czasie – 10 minut. Aplikacja została opracowana we współpracy z centrum innowacji pod nazwą The Heart. Opiera się na technologii dostarczonej przez platformę Autenti, która służy do elektronicznego podpisywania dokumentów, oraz przez Identt – narzędzie, które weryfikuje autentyczność dokumentów oraz tożsamość klientów banku.

ca24 aplikacja mobilna
 

Aplikacja mobilna CA24 Otwórz Konto


Nowa aplikacja przeznaczona jest wyłącznie do otwierania konta. Tożsamość klienta sprawdza się biometrycznie, wykorzystując zdjęcie z dowodu osobistego. Skorzystałem już z tej aplikacji. Część informacji została zaimportowana  ze zdjęcia w moim dowodzie osobistym. Uzupełniłem tylko adres zamieszkania. Aplikacją zeskanowałem swoją twarz. Następnie pojawiła się propozycja założenia dwóch rachunków: Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP. Można też skorzystać z trzeciej oferty – Konto dla Ciebie MOVE – adresowanej do młodych klientów banku (do 27 roku życia). Ja nie skorzystałem z możliwości założenia konta MOVE – program rozpoznał po PESEL-u, że ma więcej niż 27 lat. Umowę zawartą z Credit Agricole podpisałem przez SMS. Po założenia konta można aplikację odinstalować. Konto ROR obsługuje znana już wcześniej aplikacja CA24 Mobile.
 

Odbierz 300 zł za założenie konta przez Aplikacje CA24


Z nowej aplikacji CA24 Otwórz Konto można skorzystać w ramach promocji. Dzięki temu zyskujemy 300 zł premii. Na początek 100 zł – przy otwarciu konta, a dodatkowe 200 zł przysługuje nam po trzech miesiącach, jeżeli do tego czasu na nasze konto co miesiąc wpłynie co najmniej 1000 zł oraz wykonamy jedną transakcję kartą debetową lub BLIKIEM.

Promocja potrwa do końca roku – do 31 grudnia 2019 r. Jest jeszcze trochę czasu. Według mnie, to ciekawe i wygodne rozwiązanie dla klientów banku. Jeżeli chcesz się przekonać – przygotuj dowód osobisty, zainstaluj aplikację (znajdziesz ją na Google Play albo App Store), uruchom ją, postępuj zgodnie z komunikatami, podpisz umowę za pomocą SMS, skorzystaj z promocji 100 zł przy otwarciu konta + 200 zł po trzech miesiącach.

Przeczytaj także: Kredyt w aplikacji mobilnej

Najpopularniejsze