Najlepsze konto Credit Agricole canal plus - 460 zł premii premii

Konto Credit Agricole z canal plus 460 zł. Po co zmieniać coś, co jest dobre? Credit Agricole jest tego samego zdania, ponieważ uruchomił właśnie trzeci raz promocję : ,,Włącz korzyści z Canal Plus", w której klienci mogą zyskać 460 zł. Wystarczy założyć jedno spośród kont, które objęte zostały ofertą specjalną, a później w aktywny sposób z niego korzystać.

strona banku credit agricole


Promocja w skrócie :
• czas trwania : do 31/03/2020 r.,
• możliwy zysk : 100 zł premii w gotówce + zwrot w wysokości 360 zł za abonament Canal +,
• odbiorca - nowy klient w banku Credit Agricole, czyli osoba, która nie miała w nim konta w przeciągu ostatnich 12 miesięcy,
• łatwość pozyskania premii - warunkiem koniecznym celem uzyskania premii jest założenie rachunku, zapewnienie na nim comiesięcznych wpływów w kwocie min. 1000 złotych, jak i opłacenie z tegoż konta abonamentu w Canal +.


Kto może brać udział w nowej promocji?


Niestety, oferta ta dostępna jest wyłącznie dla niektórych klientów. Aby móc z niej korzystać, musimy zostać abonentami Canal+, jak i otrzymać zaproszenie od Credit Agricole, albo Canal +.
Ponadto nie możemy być posiadaczami, ani też współposiadaczami Konta PROSTO oszczędzającego, Konta dla Ciebie, czy Konta dla Ciebie VIP w przeciągu 12 miesięcy, które poprzedzają udział w promocji.


100 za otwarcie konta + do 360 zł za abonament


Jeżeli znaleźliśmy się pośród zaproszonych osób i spełniamy wyżej opisane warunki, możemy zdobyć dwie oddzielne premie. Pierwsza z nich, czyli 100 zł, otrzymamy za otwarcie konta osobistego, ale i aktywność na nim. Druga część nagrody związana będzie zaś z opłacaniem abonamentu.
Bank zwróci nam 50% kwoty, którą opłacamy za usługi platformy Canal+ (maksymalnie 30 zł/msc.), pod warunkiem, iż w miesiącu poprzedzającym wywiązaliśmy się z warunku aktywności. Zwrot naliczany będzie przez okres 18 miesięcy, albo aż do osiągnięcia sumy zwrotu na poziomie 360 zł.


Co musimy zrobić, aby otrzymać obie nagrody?


Jeżeli powyżej opisane promocje skradły Państwa uwagę i chcielibyście skorzystać z promocji, wystarczy, iż wykonacie poniższe kroki:
 

Krok 1

Do 31/03/2020 roku należy wejść na stronę dotyczącą promocji i złożyć wniosek o Konto dla Ciebie, albo też Konto dla Ciebie VIP.
Rachunek można także założyć w oddziale banku, placówce partnerskiej, czy też poprzez serwis telefoniczny CA24.
 

Krok 2

Także do 31/03/2020 roku należy wypełnić formularz dostępny na stronie, wpisując dane osobowe, jak i numer rachunku, na który przekazujemy abonament za usługi platformy Canal+.
 

Krok 3

Do końca miesiąca, który następuje po miesiącu założenia rachunku, należy zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł. Premię w wysokości 100 zł za spełnienie wyżej opisanych warunków otrzymamy najpóźniej do końca miesiąca, który następuje po miesiącu zapewnienia wpłaty na konto.
 

Krok 4

Od momentu przystąpienia do promocji, należy opłacać abonament za usługi platformy Canal+ z konta w Credit Agricole.
 

Krok 5

Należy zapewnić wpływy na poziomie 1000 zł na konto w kolejnych miesiącach, dzięki temu otrzymamy kolejne zwroty.


Dodatkowe informacje


Regulamin praktycznie każdej akcji promocyjnej zawiera informacje, które wymagać będą wyjaśnień. W powyższej promocji wartym doprecyzowania jest fakt ,,wpływów na konto", jak i zawiłości mające związek z terminami.

W regulaminie promocji wpływ na konto definiowany jest jako suma wpłat, jak i przelewów na konto w przeciągu miesiąca kalendarzowego. Musimy jednakże zdawać sobie sprawę, iż Credit Agricole nie będzie brał pod uwagę przelewów między rachunkami jednego klienta, jak i innych kont prowadzonych w tym samym banku, albo rachunków w innych bankach, jeśli osoba biorąca udział w promocji jest ich właścicielem, współwłaścicielem, albo pełnomocnikiem. Oznaczać to będzie, iż przelew własny z naszego konta w innych bankach jest całkowicie wykluczony, niemniej jednak przejdzie przelew gotówkowy od innej formy, czy osoby, albo wpłata gotówkowa.


Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w banku Credit Agricole


W promocji można również otworzyć Konto dla Ciebie w wersji VIP. Pierwsze z pośród nich otwierane jest zupełnie za darmo, zaś miesięczny koszt prowadzenia to zaledwie 7 zł. Możemy łatwo uniknąć opłaty, zapewniając wpływy na konto w wysokości 1000 zł w każdym miesiącu i dokonując chociażby jednej transakcji Blokiem, albo kartą. Spełnienie tychże samych warunków uchroni nas przed ponoszeniem miesięcznej opłaty za kartę w wysokości 9 zł i umożliwi nam bezpłatne korzystanie z wszelakich bankomatów na terenie Polski (jeśli powyższe warunki nie zostaną spełnione, wówczas każde wypłacenie gotówki z obcego bankomatu będzie skutkowało naliczeniem opłaty w wysokości 5 zł).

konto credit agricole oficjalna strona banku

Tabela opłat i prowizji:
https://www.credit-agricole.pl/dokumenty/konta/toip-indywidualni

Najpopularniejsze