CUK Ubezpieczenia Sochaczew Romualda Traugutta

CUK Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa porównująca oferty od trzydziestu polskich firm ubezpieczeniowych. Nie trzeba odwiedzać kilku ubezpieczycieli - CUK zrobi to za Ciebie! CUK ubezpieczenia to firma, którą wyróżnia wysoka jakość usług, pełen profesjonalizm, bardzo konkurencyjne ceny oraz nastawienie na potrzeby i oczekiwania klientów. Na polskim rynku działa ona w sposób nieprzerwany począwszy od 2001 roku. W ofercie CUK znajduje się aż 170 różnorodnych ubezpieczeń. Na terenie całego kraju funkcjonuje 330 placówek CUK. 

cuk sochaczew romaulda traugutta


CUK Ubezpieczenia to jedyna agencja w Polsce, która oferuje swoim klientom przy każdej rocznej polisie darmową pomoc prawną gratis - pakiet 5 porad prawnych, w których doświadczeni i renomowani radcy prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi w trakcie konsultacji telefonicznych pomagają znaleźć najlepsze rozwiązanie zgłaszanych problemów natury prawnej. Ubezpieczenia CUK można kupować zarówno przez internet, w placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju jak i telefonicznie pod numerem 22 33 00 300. 

 

CUK Ubezpieczenia - oferta 

CUK chwali się, że jest pierwszą w Polsce agencją, która zbiera dla swoich klientów oferty od najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju. Firma podkreśla, że od zawsze stawia przede wszystkim na bardzo wysoki standard obsługi klientów, który opiera się na budowaniu pozytywnych relacji, stuprocentowym profesjonalizmie oraz przekazywaniu klientom eksperckiej wiedzy w przystępny, zrozumiały sposób.  

W ofercie CUK Ubezpieczenia znajduje się aż 170 rodzajów ubezpieczeń, m.in. ubezpieczenie samochodu (OC, AC, assistance), ubezpieczenie roweru, ubezpieczenie życia i zdrowia,  ubezpieczenie motocyklu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie firmowe, ubezpieczenie następstwa nieszczęśliwych wypadków NNW, ubezpieczenie dla rolników. 

Aby wybór oraz zakup najlepszego ubezpieczenia był jak najprostszy, CUK Ubezpieczenia pozwala na korzystanie z kilku kanałów sprzedaży. W każdym z nich klienci mogą szybko i wygodnie porównywać oferty od kilkudziesięciu polskich towarzystw ubezpieczeniowych. Możliwość porównania nawet trzydziestu propozycji w kilka minut powoduje, że CUK Ubezpieczenia cieszy się dziś tak wielkim zaufaniem wśród tysięcy usatysfakcjonowanych klientów. Wszyscy zatrudniani przez CUK Ubezpieczenia konsultanci każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał produkt indywidualnie dopasowany do jego potrzeb. 

 

Ubezpieczenie OC CUK w Sochaczewie

CUK posiada aż 330 placówek na terenie całego kraju, w tym także w Sochaczewie. Placówka CUK Ubezpieczenia w Sochaczewie zlokalizowana jest w centrum miasta przy ulicy Romualda Traugutta 7. W placówce mogą Państwo zakupić jedno ze 170 rodzajów ubezpieczeń dostępnych w ofercie CUK Ubezpieczenia, np. ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie życia i zdrowia, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie dla firm czy ubezpieczenie turystyczne. Autorski, innowacyjny program komputerowy używany przez konsultantów CUK Ubezpieczenia w dwie minuty dokładnie wyliczy składniki na ubezpieczenie OC oraz Autocasco.

Doradcy CUK Ubezpieczenia pomogą także w opłaceniu rat składek bądź złożeniu wypowiedzenia. Dzięki fachowej wiedzy przedstawicieli multiagencji CUK Ubezpieczenia każdy klient z pewnością otrzyma interesujące go ubezpieczenie w atrakcyjnej cenie. Konsultanci CUK Ubezpieczenia zawsze pomagają dobrać zakres ubezpieczenia najbardziej odpowiadający indywidualnym potrzebom danego klienta. 

 

CUK Ubezpieczenia Sochaczew - adres 

ul. Romualda Traugutta 7

96-500 Sochaczew 

 

CUK Ubezpieczenia Sochaczew - godziny otwarcia

Placówka CUK Ubezpieczenia w Sochaczewie otwarta jest w następujących godzinach: 

  • Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00
  • Sobota 9:00-12:00

 

CUK Ubezpieczenia Sochaczew - kontakt

Telefon:

  • 46 819 11 53
  • 573 422 255

E-mail:

  • sochaczew@cuk.pl

 

CUK Ubezpieczenia Sochaczew - opinie klientów 

CUK Ubezpieczenia to firma, która od wielu lat ma bardzo pozytywne opinie wśród klientów. Konsultanci CUK Ubezpieczenia z Sochaczewa codziennie maksymalnie angażują się w poszukiwanie najlepszych i najtańszych ubezpieczeń dla interesantów. Owocem wieloletnich wysiłków podejmowanych przez CUK Ubezpieczenia jest otrzymanie przez tę multiagencję w 2017 roku tytułu "Firma Przyjazna Klientowi". Ten tytuł przyznawany jest tylko tym firmom, które zawsze na pierwszym miejscu stawiają indywidualne potrzeby swoich klientów. Wskaźnik zadowolenia ze współpracy wśród klientów CUK Ubezpieczenia wynosi aż 96%

Najpopularniejsze