CUK Ubezpieczenia Skierniewice

Ubezpieczenie OC CUK w Skierniewicach

CUK posiada aż 330 placówek na terenie całego kraju, w tym także w Skierniewicach. Placówka CUK Ubezpieczenia w Skierniewicach zlokalizowana jest w centrum miasta przy ulicy Stefana Batorego 22. W placówce CUK Ubezpieczenia w Skierniewicach mogą Państwo zakupić jedno ze 170 rodzajów ubezpieczeń dostępnych w ofercie CUK Ubezpieczenia, np. ubezpieczenie samochodu ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie życia i zdrowia, ubezpieczenie NNW czy ubezpieczenie dla firm. W pełni autorski, nowoczesny program komputerowy wykorzystywany przez konsultantów CUK Ubezpieczenia w dwie minuty dokładnie wyliczy składniki na ubezpieczenie OC oraz Autocasco.

ubezpieczenie samochodu skierniewice

Doradcy CUK Ubezpieczenia mogą także pomóc klientowi w opłaceniu składek lub złożeniu odpowiednich dokumentów. Fachowa wiedza konsultantów CUK powoduje, że każdy klient z pewnością otrzyma interesujące go ubezpieczenie w bardzo dobrej cenie. Konsultanci CUK Ubezpieczenia zawsze pomagają dobrać zakres ubezpieczenia najbardziej odpowiadający indywidualnym potrzebom danego klienta. 

 

CUK Ubezpieczenia - oferta Skierniewice

CUK podkreśla, że jest pierwszą w Polsce multiagencją ubezpieczeniową, która gromadzi dla swoich klientów oferty od najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Przedstawiciele CUK Ubezpieczenia chwalą się, że ich firma zawsze największy nacisk kładzie przede wszystkim na najwyższy standard obsługi interesantów opierający się na pozytywnych relacjach, pełnym profesjonalizmie a także przekazywaniu wiedzy w sposób zrozumiały. 

W ofercie firmy CUK Ubezpieczenia można znaleźć aż 170 rozmaitych rodzajów ubezpieczeń, takich jak ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie roweru, ubezpieczenie na życie i zdrowie, ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie motocyklu, ubezpieczenie następstwa nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie firmowe czy ubezpieczenie dla rolników. Liczba propozycji ubezpieczeń dla klientów jest naprawdę ogromna. 

Aby zapewnić swoim klientom jak najszersze możliwości korzystania ze swoich usług, CUK Ubezpieczenia od bardzo dawna umożliwia swoim klientom korzystanie z kilku kanałów sprzedaży. Każdy z nich pozwala na szybkie porównanie ofert od kilkudziesięciu najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Ten atut sprawia właśnie, że CUK Ubezpieczenia opinie wśród klientów ma tak dobre. Wszyscy pracownicy CUK Ubezpieczenia każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby ich klienci otrzymywali produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 
 

CUK Ubezpieczenia Skierniewice - adres 

CUK Ubezpieczenia Skierniewice
ul. Stefana Batorego 22
96-100 Skierniewice
Polska

 

CUK Ubezpieczenia Skierniewice - godziny otwarcia

Placówka CUK Ubezpieczenia w Skierniewicach otwarta jest w następujących godzinach: 
 

  • • Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

  • • Sobota 10:00-13:00

 

CUK Ubezpieczenia Skierniewice - kontakt

Telefon:

  • 46 307 03 31

  • 787 230 765

E-mail:

  • skierniewice@cuk.pl


ubezpieczenie samochodu skierniewice

CUK Ubezpieczenia Skierniewice - opinie klientów 

CUK Ubezpieczenia to firma, która od wielu lat ma bardzo pozytywne opinie wśród klientów. Konsultanci CUK Ubezpieczenia ze Skierniewic codziennie maksymalnie angażują się w poszukiwanie najlepszych i najtańszych ubezpieczeń dla interesantów. Dowodem wieloletnich starań podejmowanych przez całą kadrę CUK Ubezpieczenia jest otrzymanie przez tę multiagencję w 2017 roku tytułu "Firma Przyjazna Klientowi". Ten tytuł przyznaje się tylko tym przedsiębiorstwom, które zawsze na pierwszym miejscu stawiają indywidualne potrzeby swoich klientów. Wskaźnik zadowolenia ze współpracy wśród klientów CUK Ubezpieczenia jest równy 96%.
 

Podsumowanie - czym jest CUK Ubezpieczenia?

CUK Ubezpieczenia to nowoczesna agencja ubezpieczeniowa, która porównuje oferty od ponad trzydziestu polskich towarzystw ubezpieczeniowych. Firma działa na polskim rynku począwszy od 2001 roku. Na terenie całej Polski funkcjonuje 330 placówek CUK Ubezpieczenia. Teraz nie musisz już odwiedzać kilku firm ubezpieczeniowych - CUK zrobi wszystko za Ciebie! CUK Ubezpieczenia jest firmą wyróżniającą się niezwykle wysoką jakością usług, pełnym profesjonalizmem oraz konkurencyjnymi cenami. CUK Ubezpieczenia jest także nastawiony na potrzeby oraz oczekiwania swoich klientów. W ofercie CUK można znaleźć aż 170 rozmaitych ubezpieczeń. 

Każdy klient CUK Ubezpieczenia może również otrzymać kupując roczną polisę darmową pomoc prawną gratis. W ramach darmowej pomocy prawnej otrzymuje się pakiet pięciu porad prawnych, w których wielu doświadczonych i cieszących się nienaganną opinią adwokatów, doradców podatkowych i radców prawnych podczas konsultacji telefonicznych pomaga znaleźć najlepsze rozwiązanie zgłaszanych problemów prawnych. Ubezpieczenia CUK można kupować zarówno za pośrednictwem internetu, telefonicznie pod numerem 22 33 00 300  jak iw placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju. 


 

Najpopularniejsze