eKarty Goodie Visa Millennium Bank

Użytkownicy aplikacji Goodie, dzięki bankowi Millennium, mają możliwość zamawiania wyjątkowych kart Visa. eKarty Goodie są bardzo uniwersalne i wygodne. Kartę w postaci elektronicznej można otrzymać na podany adres e-mail albo przez komunikator internetowy. Jeśli zależy nam na tradycyjnej formie karty - wystarczy wygenerować kod QR. Osoba, którą chcemy obdarować, musi zainstalować aplikację Goodie. Następnie założyć na niej konto i zeskanować kod.

goodie-millennium-ekarta


Zalety eKarty Goodie

Największą zaletą eKarty Goodie jest to, że używa się jej jak zwykłej karty płatniczej. Zakupy można robić wielokrotnie, a jedynym ograniczeniem jest kwota, która znajduje się na karcie. Karty warto dodać do takich aplikacji jak Apple Pay i Google Pay. Dodatkową opcją przy zakupie eKarty Goodie jest jej personalizacja. Możemy dołączyć do niej specjalnie ułożone życzenia świąteczne, lub wybrać jeden z gotowych szablonów. Oprócz tekstu w aplikacji dostępne są także ozdobne grafiki i zabawne animacje.

Musisz przeczytać: Millennium oficjalnie przejmuje eurobank, logowanie klientów eurobank


Dodatkowe informacje o wyjątkowej eKarcie

Zakres kwot jakie można sprezentować na eKarcie sięga aż 500 zł. Podczas płacenia kartą jej użytkownik nie ponosi żadnych kosztów. Co więcej, eKarty są ważne przez rok od momentu aktywacji. Korzystając z Goodie można kupić aż 5 kart w miesiącu. Marka Visa gwarantuje wygodne i szybkie użytkowanie karty tradycyjnej oraz bezpieczne zakupy on-line. Także za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Płatność telefonem czy zegarkiem, przyda się w czasie świątecznej gorączki zakupowej. Póki co, eKarty są jedyną opcją płatności Google Pay w banku Millenium i nie można ich doładowywać po wyczerpaniu środków.

Musisz przeczytać: Karta kredytowa Millennium Alfa Impresja

 

Najpopularniejsze