Zarób 150 zł za otwarcie konta eKonto w mBank

Jeśli chciałbyś zacząć oszczędzać, a przy tym jesteś fanem najnowszych technologii to najnowsza promocja mBanku "I możesz więcej" jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy założyć eKonto możliwości, a następnie spełnisz warunki promocji to otrzymasz od Banku premię w wysokości, aż 110 zł. Przejdź do strony banku, żeby założyć konto.
 

Promocja "I możesz więcej"


Najnowsza promocja mBanku posiada bardzo proste zasady- należy założyć rachunek oszczędnościowy "Moje cele", a następnie wykonać kilka operacji bankowych, które wykonywane są przy pomocy smartfona. Można otrzymać maksymalnie 3 nagrody po 20 zł oraz premię za wytrwałość w wysokości 50 zł. Oferta ta jest aktualna do 30 czerwca 2020 r.

Promocja "I możesz więcej" skierowana jest tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, lecz nie przekroczyły 24 lat. Promocja jest TYLKO I WYŁĄCZNIE dla NOWYCH klientów mBanku.
 

Jak zdobyć bonusy w promocji mBanku?


Aby zdobyć bonus w postaci 110 zł należy:

1. złożyć wniosek o otwarcie indywidualnego eKonta wraz z posiadaniem karty debetowej; podpisz wszystkie oświadczenia oraz umowę o prowadzenie eKonta możliwości;

2. do końca następnego miesiąca po którym założyłeś konto, spełnij 3 warunki; zapłać telefonem minimum 2 razy, wykonaj przelew na telefon minimum 2 razy oraz ustaw cel oszczędnościowy i przelej na ten cel min. 10 zł;

Za spełnienie każdego warunku z punktu 2 otrzymasz po 20 zł premii. A jak wykonasz wszystkie 3 warunki, to otrzymasz od banku dodatkowe 50 zł czyli w sumie 110 zł. Bonus wpłynie na Twoje konto w kolejnym miesiącu po którym wywiązałeś się z warunków promocji. 
 

Ważne informacje o promocji


Aby wziąć udział w promocji, nie trzeba spełniać żadnych wygórowanych wymagań. Jednak powinieneś pamiętać o paru szczegółach, aby wziąć udział w promocji. Powinieneś wiedzieć czym jest przelew na telefon oraz płatność telefonem, a także czy opłaca się korzystać z "celu oszczędnościowego".

Płatność telefonem jest bezgotówkową transakcją zakupową, która jest dokonywana przy pomocy aplikacji Google Pay albo Apple Pay- do aplikacji musi być przypisana karta, która została wydana do konta otwartego w promocji.

Przelew na numer telefonu czyli przelew wykonany z aplikacji mobilnej na numer telefonu, który jest zarejestrowany w usłudze BLIK.

Aktywny "cel oszczędnościowy" czyli rachunek, który umożliwia regularne oszczędzanie i jest powiązany z eKontem- posiada również promocyjne oprocentowanie 2,5% do kwoty 20 tyś zł. Musisz jednak pamiętać, iż saldo na koncie "cel oszczędnościowy" musi wynosić minimum 10 zł.

Prosty program poleceń- jednak, aby skorzystać z obu okazji należy dołączyć do programu do 1 marca 2020. 
 

Otwórz bezpłatne eKonto w mBanku


Nowa promocja mBanku jest wyjątkowo prosta. Wystarczy założyć konto i wykazać się niewielką aktywność, aby otrzymać 110 zł premii. Bardziej aktywni klienci mogą skorzystać z programu poleceń, aby zarobić od 50 do 300 zł za każdą skuteczną rekomendację produktów oferowanych przez mBank. Dzięki tej promocji klienci mogą w szybki i bezstresowy sposób zasilić swój portfel. Każdy może otrzymać tą premię bez większego wysiłku, a przy okazji może również otrzymać dodatkowe 50 do nawet 300 zł za każdą skuteczna rekomendację.

Najpopularniejsze