eKonto osobiste mBank

e-Konto osobiste w mBanku to odpowiedź na oferty innych banków dotyczące kont dla klientów indywidualnych. Pełna oferta konta prezentuje się interesująco i można powiedzieć że jest konkurencyjna w stosunku do innych ofert na rynku. Przede wszystkim należy poruszyć fakt że prowadzenie konta jest za 0 zł co w obecnych czasach jest już standardem.


eKonto w mBanku z premią
mBank e konto
Korzystając z e-Konta w mBanku otrzymujemy bezpłatnie: 

- Otwarcie, oraz prowadzenie rachunku
- Wypłaty ze wszystkich bankomatów od 100 zł 
- Brak opłat za kartę przy 1 transakcji w miesiącu
- 3 wypłaty z bankomatów za granicą

mBank przygotował ponad to kilka dodatkowych udogodnień dla swoich nowych klientów. Podczas otwarcia e-konta otrzymujemy możliwość płatności w wybranej walucie bez kosztów przewalutowania. Jest to dość oryginalne rozwiązanie i nie można odmówić jemu dużej wartości, w szczególności dla osób często podróżujących. Oczywiście mBank ceni sobie klientów polecających swoje usługi dlatego też został wprowadzony program partnerski, który pozwala zarobić nawet 200 zł za polecanie osobom konta w mBanku. Innymi ciekawymi możliwościami w mBanku są chociaż by personalizowane karty debetowe! 


Udogodnienia w bankowości mobilnej

Bankowość mobilna, oraz internetowa w mBanku należy do bardzo przejrzystych i dających się zrozumieć praktycznie od razu. Korzystając z aplikacji dowiemy się od razu jakie mamy przychody w danym miesiącu, oraz wydatki. Aplikacja pokaże nam jak szybko wydajemy pieniądze co ułatwi nam zachowanie płynności finansowej. Do całkiem ciekawych udogodnień należy również opcja ustalania swojego celu. Cel ustawiony w aplikacji mobilnej pomoże zrealizować finansowe potrzeby zabierając regularnie z konta małą część na rzecz jego realizacji. Środki zaksięgowane będą na subkoncie które w tym czasie nie będzie dla nas dostępne. Taka opcja jest oczywiście darmowa i skierowana do osób chcących nauczyć się zarządzać swoim budżetem.

Ponad to aplikacja zapewnia nam możliwość czasowego zablokowania karty debetowej w razie jej zaginięcia. A w momencie kiedy zapomnimy portfela to wystarczy że wyciągniemy telefon i już możemy dokonywać wygodnie płatności telefonem. Możliwość bezpośrednich przelewów na telefon, korzystanie z BLIK-a to jedne z podstawowych użyteczności jakie daje nam mBank.


Promocja

Najnowsza promocja mBanku daje możliwość zarobienia aż 140 zł za otwarcie konta dla nowego klienta. Wystarczy otworzyć nowe konto osobiste i w ciągu 7 dni zasilić je przynajmniej 1000 zł, oraz wykonać min. 5 transakcji których nie można anulować. Takie działania dają nam gwarantowane 100 zł. Jeżeli chcemy otrzymać pełne 140 musimy dodatkowo powtórzyć krok pierwszy w kolejnym miesiącu. 


Opłaty i prowizje e-Konto mBank

Prowadzenie konta: 0 zł
Wykonywanie przelewów za pośrednictwem internetu w walucie PLN: 0 zł 
Wykonywanie przelewów w walucie obcej: 0,35% kwoty przelewu min 25 zł max 200 zł
Przelewy SEPA: 5 zł
Transakcje BLIK: 0 zł
Tworzenie poleceń zapłaty: 0 zł
Obsługa poleceń zapłaty: 2 zł/m-sc
Obsługa gotówki w oddziale (wpłaty, wypłaty): 9 zł 
Wpłaty we wpłatomatach: 0 zł
Wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet:  0,2% min 2 zł 
Niepodjęcie awizowanej kwoty wypłaty: 0,5% od niezrealizowanej kwoty wypłaty


Najczęściej zadawane pytania
 

Czy konto w mBanku jest bezpłatne?

​Tak, e-Konto jest bezpłatne w ramach warunków określonych w regulaminie i tabeli opłat i prowizji. Przekroczenie darmowych pakietów wiąże się z naliczem odpowiednich opłat.
 

Jak używać opcji do oszczędzania? 

Opcja ta jest dostępna zarówno w aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Wystarczy ustalić cel, kwotę i termin jego realizacji. Gotówka będzie pobierana z konta do póki na cel nie dołożymy.
 

Jak otrzymać dodatkowe 140 zł?

Wystarczy dokonać jednorazowej wpłaty na konto w wysokości 1000 zł i dokonać min. 5 transakcji. Takiej serii operacji należy wykonać 2 razy w pierwszym i drugim miesiącu użytkowania.
 

Jak zamówić personalizowaną kartę debetową?

Kartę do konta możemy zamówić zarówno z poziomu aplikacji mobilnej jak i bankowości internetowej.
 

Nie pamiętam hasła do serwisu. Jak mogę je odzyskać?

Sprawdź najpierw czy masz wyłączony klawisz Caps Lock na klawiaturze, bo wielkość liter w haśle ma rownież znaczenie.

Jeśli 3 razy błędnie wpiszesz hasło podczas próby logowania, mBank zablokuje dostęp do bankowości internetowej.
Nowe hasło możesz ustalić wybierając opcję Odblokuj dostęp w oknie logowania.
 

Kiedy otrzymam przelew na konto. Jakie sa godziny sesji w mBanku?

Najpopularniejsze