Getin Bank sesje przychodzące i wychodzące przelewów

Godziny księgowania w Getin Bank


W jakich godzinach Getin Bank księguje przelewy przychodzące i wychodzące? Księgowanie sesji przychodzących i wychodzących w banku Getin Bank odbywa się w dni robocze. 
 

Getin Bank sesje wychodzące

Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie: 08:15, 12:15, 14:30
 

Getin Bank sesje przychodzące

Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie: 10:00, 14:00, 17:00
 

Kiedy dojdzie przelew w Getin Bank?


To, w jakich godzinach otrzymasz przelew na konto, jest uzależnione od sesji Elixir, za pośrednictwem których banki wysyłają i odbierają przelewy.
Wykorzystaj darmowy kalkulator sesji przelewów, dzięki któremu szybko sprawdzisz, o której godzinie i w jaki dzień, pieniądze zostaną zaksięgowane na Kasakiedy.pl

 

Przelew europejski SEPA w Getin Bank


Przelew SEPA jest to usługa pozwalająca przesyłać środki pieniężne w walucie euro do banków działających w krajach Europy, które zawarły porozumienie na realizacje płatności w standardzie SEPA. Realizacja dyspozycji w tej formie pomija banki pośredniczące, dzięki czemu koszt przelewu jest na poziomie stawek za przelewy w PLN do banków krajowych (np. w Koncie Proste Zasady Getin Bank, przelew SEPA w Bankowości internetowej jest realizowany bez prowizji).

 

Przelew zagraniczny w Getin Bank


Przelewy SWIFT (zagraniczne przelewy) - Getin Bank wyksięguje kwotę przelewu zagranicznego już w dniu wydania zlecenia, o ile dyspozycja złożona zostanie do godziny 13:00. Przelewy zlecone w późniejszych godzinach są wykonywane w kolejnym dniu roboczym. W przypadku przelewów zagranicznych nie jest określony pełny termin realizacji, ponieważ jest on uzależniony również od niezależnych od Getin Banku banków pośredniczących. 
 

Przelew SORBNET


Przelewy SORBNET księgowane są dni robocze. Przelewy typu SORBNET zlecone w banku Getin po godzinie 15.00 w dniu roboczym będą wysłane do odbiorcy w następnym dniu roboczym.
 

Źródło – Getin Bank
https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/pomoc/konta/w-jakich-godzinach-zostanie-zrealizowany-przelew-w-getin-banku.html

Najpopularniejsze