Jaki Kredyt Przy Zarobkach 2500 zł netto?

Jaki Kredyt Przy Zarobkach 2500 zł netto?

Wielu z naszych klientów wysyła do Nas zapytania, jaki kredyt są w stanie otrzymać zarabiając 2500 zł netto. Postanowiliśmy nieco przybliżyć wszystkim zainteresowanym jak wygląda sytuacja z zaciągnięciem kredytu, zarabiając w/w kwotę.

 

Jaki kredyt przy zarobkach 2500 zł netto?

Aby zarabiać 2 500 zł nettto, czyli mówiąc potocznie "na rękę", musimy zarabiać co najmniej 3500 zł brutto na umowie o pracę. Od tej kwoty bowiem, potrącane są wszystkie należności publicznoprawne. Zakładając, że chcemy zaciągnąć kredyt konsumencki mając 3500 zł brutto, opłacając mieszkanie w kwocie 800 zł, 500 zł przeznaczając na koszty utrzymania i 200 zł ratę poprzedniego kredytu, możemy otrzymać kredyt w wysokości około 5000 zł przy oprocentowaniu 4,5% w skali roku. Warto zaznaczyć, ze jeśli dojdą do tego inne koszty (np. utrzymanie auta) to nasza zdolność kredytowa nie będzie na odpowiednim poziomie i kredyt nie zostanie nam udzielony. Dla każdego klienta bank oblicza zdolność kredytową indywidualnie, dlatego w trudnych sytuacjach warto udać się do placówki banku i z bankierem ustalić korzystne warunki udzielenia kredytu. Nasza wizualizacja jest tylko podglądowa, i nie obiecujemy że każdy z klientów kredyt otrzyma.

Sprawdź bezpłatnie swoją zdolność - przy zarobkach 2500 netto.

 

kredyty bankowe przy 2500 netto


Jaki kredyt na dom?

Biorąc pod uwagę zarobki i koszty wymienione powyżej, w przypadku kredytu hipotecznego możemy zaciągnąć około 80 000 zł kredytu, na okres 30 lat. Warto w każdym z obu przypadków udać się do banku, ponieważ to bank decyduje czy kredyt zostanie udzielony i na jakich warunkach. W wielu przypadkach mamy możliwość negocjacji wysokości raty czy oprocentowania kredytu, dlatego też zalecali byśmy wizytę w placówce banku. Również i w tym przypadku nasz przykład jest tylko podglądowy, i nie dajemy gwarancji że każdy klient ubiegający się o kredyt, ten kredyt otrzyma.

Najpopularniejsze