NetCredit kalkulator

Na stronie internetowej NetCredit znajduje się kalkulator pożyczkowy. Za jego pomocą możesz wybrać kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty. Dla nowych klientów, mogą zawierać pożyczki w kwocie od 550 do maksymalnie 3000 złotych, zaś termin spłaty może wynosić 30 dni. Atutem kalkulatora NetCredit jest fakt, iż od razu informuje on nas o tym, jaki będzie całkowity koszt pożyczki oraz ile wyniesie RRSO. Kalkulator NetCredit pomaga wybrać taką kwotę pożyczki, która będzie najlepiej odpowiadała naszym potrzebom i oczekiwaniom. 

Netcredit
Pożyczka NetCredit
Maks. kwota pożyczki 550 - 5 000 zł
Termin spłaty 30 dni
Kalkulator Skorzystaj z kalkulatora
kalkulator netcredit


Trzeba jednak pamiętać o tym, że kalkulatory pożyczkowe pełnią wyłącznie funkcję informacyjną, dlatego to narzędzie nigdy nie może być wykorzystane jako podstawa do zgłoszenia ewentualnej reklamacji. Koszty pożyczki mimo wszystko najlepiej jest weryfikować czytając poszczególne zapisy umowy pożyczkowej. Wtedy będziemy mieli pewność, że zaciągana przez nas pożyczka rzeczywiście jest tak atrakcyjna, jak przedstawiał to kalkulator Net Credit

 

Kalkulator NetCredit - najważniejsze informacje 

  1. Zakres kwot w kalkulatorze Netcredit dla nowych klientów: od 550 zł do maksymalnie 3 000 zł.
  2. Zakres kwot w kalkulatorze Netcredit dla kolejnej pożyczki od 550 zł do maksymalnie 5 000 zł.
  3. Okresu spłaty w kalkulatorze Netcredit nie można zmieniać, okreś spłaty pożyczki to 30 dni. 
  4. Darmowa pożyczka dla nowych klientów (oddajesz tyle, ile pożyczysz). 
  5. Wyjątkowo szybki proces udzielania pożyczki z minimum formalności. 

 

Darmowa pożyczka w Net Credit dla nowych klientów 

Klienci, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług Net Credit, mogą skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty. Mianowicie, Net Credit przygotowało dla nich w pełni darmową pożyczkę. Usługa darmowej pożyczki polega na tym, że klient będzie musiał oddać firmie pożyczkowej tyle samo, ile pożyczył. Dla przykładu: gdy weźmiemy w Net Credit pierwszą pożyczkę na kwotę 550 zł i oddamy ją w odpowiednim terminie, jej całkowity koszt wyniesi 550 złotych. RRSO wyniesie okrągłe 0%. 

Aby otrzymać darmową pożyczkę od Net Credit, nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań. W zupełności wystarczy spełnić podstawowe wymogi tego pożyczkodawcy. Pieniądze na nasze konto trafią najpewniej jeszcze tego samego dnia, a my będziemy mogli wydać je na dowolnie wybrany cel. 

 

NetCredit - informacje o pożyczkodawcy 

  • Nazwa firmy pożyczkowej: NetCredit,
  • Adres siedziby NetCredit: Żytnia 15 lok. 21B, 01-014 Warszawa,
  • Numer infolinii: 22 100 60 10,
  • Adres e-mail: info@netcredit.pl,
  • Godziny pracy konsultantów: Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00, Sobota 08:00 - 17:00.

 

Najpopularniejsze