Karta kredytowa Axi Card - opinie

Karta kredytowa Axi Card to karta, która w pełni odpowiada na potrzeby polskich konsumentów.  Skupia ona w sobie wszystko, czego oczekują od kart kredytowych klienci. Wnioskowanie o kartę kredytową Axi Card odbywa się 100% online, a korzystanie z niej jest bardzo proste. Kartą kredytową Axi Card można płacić za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie. Każdy, kto potrzebuje zastrzyku gotówki na nieprzewidziane zakupy, powinien złożyć wniosek o kartę Axi Card.
 

Karta kredytowa Axi Card

axi card karta kredytowa
Maks. kwota pożyczki 3 000 zł
Okres spłaty 12 miesięcy
Wypłata pożyczki 15 min
Wniosek o kartę strona axi card

Karta kredytowa Axi Card jest oferowana przez bułgarską firmę Easy Payment Services LTD, której specjalnością jest oferowanie rozmaitych usług z zakresu finansów konsumenckich. Firma chwali się, że jest "jednym z wiodących dostawców niebankowych usług" w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Podmiot ten jeest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart, a jego opinia w branży jest nieposzlakowana.

Axi Card to karta kredytowa w pełni bezpieczna i legalna, dlatego zalecamy ją wszystkim konsumentom szukającym dobrej karty kredytowej. W Polsce karta kredytowa Axi Card jest oferowana począwszy od lutego 2018 roku. Jest to karta opatrzona logiem MasterCard, dzięki czemu można nią realizować płatności zbliżeniowe w dowolnie wybranych punktach handlowo-usługowych. 

Osoby posiadające kartę kredytową Axi Card mogą nią płacić za zakupy nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również internetowych na całym świecie. Ogromnym atutem omawianej karty kredytowej jest fakt, iż każdy, kto ją posiada, otrzymuje pomoc od account managera w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z użytkowaniem tej karty. Wnioskowanie o kartę kredytową Axi Card jest naprawdę bardzo proste - o wiele łatwiejsze niż w przypadku ubiegania się o kartę kredytową w tradycyjnym banku. 

Limit na karcie kredytowej Axi Card jest przyznawany w zależności od tego, jaka jest zdolność kredytowa konkretnego klienta. Maksymalna wysokość limitu kredytowego na karcie Axi Card może wynieść nawet 6000 złotych. Z kolei minimalna kwota spłaty wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego. Warto pamiętać o tym, że nie można być ona większa od całkowitej sumy zobowiązań, które wygenerowano na karcie kredytowej. 

W przypadku, gdy klient posiadający kartę kredytową Axi Card będzie chciał spłacić kwotę minimalną w pierwszych pięciu dniach miesiąca, wówczas oprocentowanie będzie wynosiło 0,75 procent miesięcznie, z kolei prowizja administracyjna wyniesie 5,25 procent miesięcznie. Aby móc otrzymać kartę kredytową Axi Card, nie trzeba uiszczać przelewu weryfikacyjnego potwierdzającego dane osobowe klienta, co dla wielu osób będzie sporym ułatwieniem. 

 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc złożyć wniosek o kartę kredytową Axi Card?

Aby móc otrzymać kartę kredytową Axi Card, trzeba spełnić wszystkie warunki wyznaczone przez Easy Payment Services LTD. Nie ma się co dziwić, ponieważ każda firma określa szereg wytycznych wobec klientów chcących wnioskować o oferowane przez nią produkty finansowe. Jakie warunki trzeba koniecznie spełnić, aby otrzymać kartę kredytową Axi Card?

Oto pełna lista wymagań wobec osób ubiegających się o kartę Axi Card:

 • odpowiedni wiek (minimum 21 lat),
 • zarobki na poziomie minimum 1200 złotych miesięcznie,
 • zaświadczenie o zarobkach,
 • posiadanie polskiego obywatelstwa wraz z dowodem osobistym,
 • odpowiednia historia kredytowa,
 • posiadanie statusu osoby fizycznej,
 • założenie konta użytkownika w serwisie Axi Card.

Z racji tego, iż karta kredytowa jest bardzo specyficznym rodzajem pożyczki, trzeba liczyć się z tym, że klient będzie musiał poddać się weryfikacji jego  zdolności kredytowej. Na stronie internetowej Axi znajdują się informacje odnośnie baz dłużników, które każdorazowo są sprawdzane wobec klientów ubiegających się o kartę kredytową.

Oto rejestry dłużników, z których pobierane są raporty odnośnie historii spłaty poprzednich zobowiązań klientów wnioskujących o kartę Axi Card:

 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK),
 • Krajowy Rejestr Długów (KRD),
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG), 
 • Krajowy Rejestr Dłużników ERIF,
 • CRIF. 

 

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową Axi Card - instrukcja 

Gdy znamy już wszystkie podstawowe warunki, które należy spełnić, by móc ubiegać się o kartę kredytową Axi Card, warto dowiedzieć się więcej na temat samej procedury ubiegania się o tę kartę. Wnioskowanie tak samo jak wymagania wobec klientów nie są skomplikowane. Strona internetowa Axi Card jest niezwykle funkcjonalna i przejrzysta, dlatego żadne klient nie powinien mieć jakiegokolwiek problemu ze złożeniem wniosku o kartę kredytową Axi Card. 

W pierwszej kolejności wchodzimy na stronę internetową Axi Card. Klikamy na niebieski przycisk "Złóż wniosek", który jest zlokalizowany w belce na samej górze. Zostaniemy wówczas przeniesieni na stronę z wnioskiem, gdzie trzeba wypełnić wszelkie niezbędne informacje odnośnie naszych danych osobowych i limitu karty kredytowej oraz czasu jego obowiązywania. Gdy podamy wszystkie informacje we wniosku o kartę kredytową Axi Card, wystarczy już tylko oczekiwać na jego rozpatrzenie. W sytuacji, gdy decyzja będzie pozytywna, karta kredytowa zostanie wysłana całkiem za darmo na adres podany przez klienta we wniosku. W momencie gdy karta kredytowa trafi już do nas, trzeba ją jeszcze aktywować zgodnie z instrukcją zamieszczoną w korespondencji od Axi Card. Szereg istotnych informacji na temat funkcjonalności oferowanych przez kartę kredytową Axi Card  (np. o saldzie, zawartych transakcjach, zadłużeniu) można znaleźć na koncie użytkownika.

 

Karta Kredytowa Axi Card - opłaty

Jak wygląda kwestia parametrów kwotowych karty kredytowej Axi Card? Firma na swojej stronie internetowej nie przedstawia zbyt wiele wyczerpujących informacji. Na stronie głównej widnieje tylko informacja o maksymalnym limicie, jaki może mieć karta kredytowa Axi Card. Wynosi on dokładnie 6000 złotych. Wszelkie inne parametry dotyczące użytkowania tej karty kredytowej są klientom nieznane do momentu, w którym złożą wniosek oraz odbędą rozmowę z przedstawicielem Axi Card. 

Czy znane są opłaty, jakie pobiera Axi Card z tytułu korzystania z karty kredytowej? Są one bardzo dokładnie opisane na stronie internetowej. Oto rodzaje opłat pobieranych przez Axi Card oraz ich wysokość:

 • RRSO: 83,54%,
 • oprocentowanie: 0,57%,
 • opłata miesięczna: 5,25% (opłata miesięczna nie jest naliczana, jeśli klient nie korzysta z karty kredytowej), 
 • minimalna kwota spłaty: 15%.

Trzeba pamiętać o tym, że karta kredytowa to klasyczna usługa pozabankowej pożyczki, zgodnie z którą klient zobowiązany jest do ponoszenia rozmaitych opłat na rzecz kredytodawcy. Nie ma zatem się co dziwić, że RRSO nie wynosi 0%, ponieważ w przypadku kart kredytowych jest to absolutnie niemożliwe.
 

Axi Card opinie 

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z jakiejkolwiek karty kredytowej, warto zapoznać się z opiniami na jej temat wśród internautów. Na podjęcie ostatecznej decyzji powinny mieć wpływ także konkretne elementy danej oferty, np. maksymalny limit na karcie kredytowej, koszty, czas oczekiwania na przysłanie karty. Sporo osób największą wagę przywiązuje jednak do tego, jakie opinie dana karta kredytowa ma wśród internautów. 

Wpisując w wyszukiwarkę frazę "Axi Card opinie", naszym oczom ukaże się spora liczba rozmaitych recenzji. Można się z nich dowiedzieć bardzo wielu istotnych informacji na temat wad i zalet tego popularnego produktu finansowego. Sporo osób ceni kartę kredytową Axi Card za to, że można o nią wnioskować bez wychodzenia z domu, 100% online. Wielu osobom podoba się także to, że karta kredytowa Axi Card generuje stosunkowo niewielkie koszty, a dodatkowo firma organizuje sporo akcji promocyjnych. 

 

 

Najpopularniejsze