Karta kredytowa Millennium Alfa Impresja

Karty kredytowe Alfa i Impresja w banku Millennium, to propozycje dla osób, które na co dzień często korzystają z możliwości bezgotówkowych płatności, do których zalicza się karta. Ofertę Banku Millennium wyróżnia program rabatowy, jak i 5-procentowy moneyback. 

W poniższym artykule zostaną poddane ocenie dwie karty kredytowe z Banku Millennium - Millenium Impresja i Millenium Alfa. Zostaną ocenione pod kątem użytkowania, wydania, jak i kosztów z nimi związanych. Zwrócimy również szczególną uwagę na wysokość pobieranych prowizji między innymi opłat za przewalutowanie w przypadku zawierania transakcji zagranicznych, czy wypłat z bankomatów. Analizie zostanie poddany okres bezodsetkowy, czy też możliwe oprocentowanie wyżej wymienionych kart. 

karta millennium impresja alfa
 

Niedrogie karty kredytowe Alfa i Impresja

Karta kredytowa Millenium Impresja dedykowana kobietom może pochodzić nie tylko od MasterCarda, ale również od Visy. Niemniej jednak dedykowana specjalnie dla mężczyzn karta Alfa pochodzi wyłącznie od Visy. 

Obie wersje zaliczane są do najtańszych w użytkowaniu na polskim rynku. Jeżeli w przeciągu miesiąca wykonamy przynajmniej pięć transakcji, korzystanie z tychże kart będzie całkowicie darmowe. Kolejną zaletą wymienionych kart są niskie koszty przewalutowania transakcji w obcych walutach, jak i prowizje za wypłaty z bankomatów. Osoby posiadające karty Millenium w wersji Alfa i Impresja mogą także rozłożyć swoje zadłużenie na raty, jak i otrzymać różne zniżki na przykład w sklepach. 

Ile banknotów można włożyć do wpłatomatu

Obie karty odznaczają się 51-dniowym okresem odsetkowym. Później oprocentowanie wynosić będzie 10 procent w przeciągu roku, co obecnie stanowi standard. Jak w przypadku każdej karty kredytowej, istnieją pewne limity kredytowe. Minimalny to 100 złotych, zaś maksymalny to 100 tys.zlotych. Karty te posiadają czteroletni okres ważności.
 

Kto ma możliwość otrzymania kart kredytowych Millenium Alfa i Millenium Impresja?  otrzymać kartę kredytową w Banku Millennium?

Karty Millenium Impresja i Millenium Alfa to propozycja dla osób, które : 

- pobierają świadczenia przedemerytalne,
- są emerytami, albo rencistami,
- prowadzą swoją działalność gospodarczą,
- pracują w ramach umowy o dzieło, zlecenie i umowy o pracę.

Osoby, które mają w momencie składania wniosku o kartę kredytową rachunek w Banku Millennium i przelewają na niego systematycznie swoje wynagrodzenie, mogą liczyć na uproszczoną procedurę jej wydania. 
 

Koszty karty i obsługa zadłużenia 

Jak już wspomniano powyżej, karty kredytowe Impresja i Alfa w banku Millennium odznaczają się niskimi kosztami obsługi, jak i standardowymi warunkami zaciągania zadłużeń i ich spłaty. O bardziej szczegółowych parametrach obu kart kredytowych napiszemy poniżej. 
 

Bonusy dla klientów

Omawiane karty w wersji Alfa i Impresja mają nie tylko niskie opłaty. Klienci mogą bowiem otrzymać dodatkowe bonusy. 
 

Pakiet assistance i dodatkowe ubezpieczenie

Jeżeli chcemy zabezpieczyć się na wypadek przebitej opony, zepsutego samochodu, czy też awarii sprzętu domowego, warto skorzystać z opcji pakietu assistance. Biorąc pod uwagę ewentualne koszty wyżej wymienionych nieprzewidzianych awarii, z pewnością koszt 4,99 zł miesięcznie nie nadszarpnie zbytnio naszego budżetu domowego. 

Razem z kartami w wersji Alfa i Impresja oferowane jest również ubezpieczenie (Pakiet Bezpieczeństwa). Jego koszt to 3,99 zł/msc. Do pakietu zalicza się chociażby ubezpieczenie na wypadek kradzieży gotówki z karty, czy nieuprawnionego jej użycia.

Należy pamiętać, iż skorzystanie z ubezpieczenia będzie wymagało zaznaczenia odpowiedniej opcji już na etapie składania wniosku o kartę kredytową. Później możliwe będzie wyłączenie pakietu za pośrednictwem infolinii, albo w oddziale banku. Zatem ewentualna rezygnacja nie będzie czasochłonna i nie przysporzy problemów. 

Rabaty i moneyback 

Jak już napisano powyżej, każda z wersji karty kredytowej Millenium przeznaczona jest dla innej grupy docelowej - Impresja dla kobiet, zaś Alfa dla mężczyzn. Dlatego też każda z pośród nich powiązana jest z innymi partnerami, którzy mogą zaoferować do 5% zwrotu kosztów. Dzięki czemu panie mogą otrzymać zwrot w sklepach : Leroy Merlin, Zara, czy Sephora. Środki ze zwrotu  przelewane są na rachunki kart na początku następnego miesiąca. 


Sprawdź też: sesje Millennium

Najpopularniejsze