Karty kredytowe bez zaświadczeń

Popularność kart kredytowych wcale nie maleje. Jak pokazują dane statystyczne, w pierwszym kwartale 2019 roku w Polsce aktywnych było aż sześć milionów kart kredytowych. Czym tak naprawdę jest karta kredytowa? Jakie trzeba spełnić warunki, aby ją otrzymać? Czy karta kredytowa bez zaświadczeń jest możliwa do uzyskania? Gdzie najlepiej ubiegać się o kartę kredytową? 
 

Karty kredytowe bez zaświadczeń - oferty

santander karta kredytowa
Maks. kwota na karcie 10 000 zł
Bonus do 360 zł rocznie
Okres spłaty 12 miesięcy
Decyzja o karcie 15 min
santander
citi handlowy karta kredytowa + 200 zł lidl
Maks. kredyt na karcie 20 000 zł
Bonus 200 zł do LIDL
Okres spłaty 12 miesięcy
Decyzja o karcie 5 min
citi karta kredytowa
bnp paribas karta kredytowa + 300 zł na allegro
Maks. kredyt na karcie 30 000 zł
Bonus 300 zł do Allegro
Okres spłaty 12 miesięcy
Decyzja o karcie 5 min
bnp karta kredytowa
axi card karta kredytowa
Maks. limit na karcie 3 000 zł
Okres spłaty 12 miesięcy
Decyzja o karcie 15 min
axi card karta kredytowa


Spis treści:

 1. Karta kredytowa - co to jest?
 2. Karta kredytowa - jakie warunki trzeba spełnić, aby ją otrzymać?
 3. Limit w karcie kredytowej bez dochodów i zaświadczeń
 4. Najlepsze karty kredytowe bez zaświadczeń
 5. Pozabankowa karta kredytowa dla każdego - bez BIK i KRD
 6. Karta kredytowa Axi Card ​
 7. Karta kredytowa Santander Turbo Karta

 

Karta kredytowa - co to jest?

Zwykła karta kredytowa oznacza po prostu limit kredytowy, który przyznaje klientowi dana instytucja finansowa. W zdecydowanej większości przypadków karty kredytowe przyznawane są przez instytucje bankowe, jednak w ciągu ostatnich lat coraz częściej oferują je również firmy pożyczkowe. Karta kredytowa wizualnie przypomina kartę debetową, która dołączana jest do rachunków osobistych. Warto jednak wiedzieć o tym, że różnic pomiędzy kartami kredytowymi a debetowymi jest naprawdę sporo. 

Pierwsza, najistotniejsza różnica polega na tym, że karta kredytowa to w pełni niezależny produkt finansowy - nie trzeba posiadać indywidualnego rachunku bankowego w danym banku, aby móc posiadać kartę kredytową. Przy wnioskowaniu o kartę kredytową uruchamiany jest tzw, rachunek techniczny, na którym kredytodawca umieszcza określoną ilość pieniędzy, czyli wcześniej wspomniany limit kredytowy. 

Jak wygląda korzystanie z karty kredytowej i realizacja płatności za zakupy? Dokładnie tak samo jak w przypadku zwyczajnej karty debetowej. Używając karty kredytowej bez żadnych przeszkód można robić zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie. Oprócz tego, kartą kredytową można również wypłacać pieniądze z bankomatu. Realizując wszystkie te czynności trzeba jednak mieć świadomość tego, że użytkujemy pieniądze należące do danej instytucji finansowej, które prędzej czy później będzie jej trzeba zwrócić. 

Jeszcze kilka lat temu karta kredytowa bez zaświadczeń była praktycznie niemożliwa do uzyskania, szczególnie dla nowych klientów danej instytucji finansowej. Było to oczywiście związane z tym, że karty kredytowe były udzielane wyłącznie przez tradycyjne banki, które zawsze bardzo dokładnie weryfikują swoich potencjalnych klientów pod względem zdolności kredytowej. W chwili obecnej uzyskanie karty kredytowej jest znacznie prostsze. Jakie warunki należy spełnić, aby móc ubiegać się o kartę kredytową? 

karta kredytowa bez zaświadczeń

Karta kredytowa - jakie warunki trzeba spełnić, aby ją otrzymać?

Karta kredytowa bez zaświadczeń to produkt finansowy, o który można ubiegać się po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Wobec osób wnioskujących o kartę kredytową z pewnością postawione będą następujące wymagania:

 • odpowiedni wiek (minimum 18 lat, jednak wiele instytucji podnosi nawet limit wieku do minimum 21 lat),
 • posiadanie polskiego obywatelstwa wraz z ważnym dowodem osobistym,
 • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • posiadanie prawidłowej zdolności oraz historii kredytowej - jeśli dana osoba wnioskująca o kartę kredytową posiada negatywne wpisy w rejestrach dłużników takich jak BIK czy KRD, może mieć spory problem z ubieganiem się o otrzymanie karty kredytowej, 
 • posiadanie odpowiednich dochodów, które pozwolą na uregulowanie zobowiązań we właściwym terminie - nawet wtedy, gdy kredytodawca będzie wymagał od klienta przedstawienia zaświadczenia o zatrudnieniu, to posiadanie środków na spłatę długu nie jest obowiązkiem. 

Wszystkie powyżej określone warunki obowiązują zawsze bez względu na to, czy o kartę kredytową wnioskujemy w banku czy firmie pozabankowej. Karta kredytowa bez zaświadczeń jest oferowana cyklicznie przez wybrane podmioty. Jeśli komuś zależy na tym, aby karta kredytowa była bez zaświadczeń, opłaca się zrobić research i poszukać najlepszej oferty w pełni dopasowanej do naszych potrzeb i oczekiwań. 

Jeśli chcemy otrzymać kartą kredytową bez zaświadczeń w banku, to należy pamiętać o tym, że można ją uzyskać wyłącznie wtedy, gdy już od jakiegoś czasu korzystamy z usług tej instytucji. Dotyczy to np. klientów posiadających konto w danym banku, na które co miesiąc wpływa wynagrodzenie z pracy. Bank ma wówczas pełen wgląd w aktualną sytuację materialną swojego klienta i o wiele łatwiej jest mu przyznać klientowi kartę kredytową na dogodnych warunkach, a zaświadczenie o zarobkach nie będzie wymagane. Z kolei jeżeli karta kredytowa jest pierwszym produktem finansowym, o który ubiegamy się w danym banku, zaświadczenia z pewnością będą wymagane. Jest to jedyny sposób dla banku na określenie naszej zdolności kredytowej. 

A jak wygląda ta kwestia w przypadku instytucji pozabankowych? Warto wiedzieć, że instytucje pozabankowe znacznie chętniej oferują karty kredytowe bez zaświadczeń. Wystarczy np. przedstawić oświadczenie o dochodach (przez internet). Polega to na tym, że w specjalnym okienku we wniosku wpisujemy ile zarabiamy, a następnie kredytodawca na tej podstawie oceni naszą zdolność kredytową. Karta kredytowa w firmie pozabankowej będzie rewelacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie posiadają dochodów w świetle prawa, ponieważ np. pracują w szarej strefie ("na czarno").
 

Limit w karcie kredytowej bez dochodów i zaświadczeń 

Jak wskazują statystyki zgromadzone przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK), średnia wysokość limitu karty kredytowej w 2018 roku uplasowała się na poziomie 5500 złotych. Warto jednak wiedzieć o tym, że na ostateczną wysokość limitów dostępnych na karcie kredytowej bez dochodów i zaświadczeń ma wpływ bardzo wiele różnorodnych czynników. Po pierwsze, istotne jest to, gdzie składamy wniosek o kartę kredytową. Jeśli ubiegamy się o kartę kredytową w banku, wówczas limit może wynieść od około 1000 do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Im dochód jest wyższy, tym szansa na uzyskanie karty kredytowej bez zaświadczeń znacznie maleje. Z kolei w firmach pożyczkowych limit na karcie kredytowej bez dochodów i zaświadczeń wynosi od 500 do kilku tysięcy złotych. Wnioskując o kartę kredytową w firmie pozabankowej nie musimy w żaden sposób dokumentować swoich dochodów. 

Na ostateczną wysokość limitu w karcie kredytowej ma oczywiście wpływ zdolność kredytowa. Im wskaźnik ten jest niższy, tym mniejszy limit przyzna kredytodawca. Niezwykle istotna jest także wysokość dochodów oraz wszelkie zobowiązania finansowe, które posiada dany konsument. 

 

Najlepsze karty kredytowe bez zaświadczeń 

Poniżej przedstawiamy najlepsze karty kredytowe bez zaświadczeń. Wnioskując o nie mamy gwarancję otrzymania bardzo wysokiego limitu, a cała procedura ubiegania się o te karty kredytowe odbywa się w pełni zdalnie bez wychodzenia z domu. 

 

Pozabankowa karta kredytowa dla każdego - bez BIK i KRD

Czy pozabankową kartę kredytową bez BIK i KRD może otrzymać każdy? Z reguły nie, natomiast w Internecie możemy znaleźć pojedyńcze przypadki takich ofert. Aby otrzymać pozytywną decyzję na kartę kredytową musimy spełnić najważniejszy warunek. Nasze zobowiązania i zaległości nie powinny być dłuższe niż 30 dni. Oznacza to, że jeśli spłacasz kredyt - to powinien on być spłacany terminowo, bez żadnych opóźnień. Jeżeli jesteś osobą zadłużoną i wszędzie dostajesz negatywną decyzję - sprawdź tę ofertę.

 

Karta kredytowa Axi Card 

Karta Axi Card to karta kredytowa MasterCard Standard, w której limit może wynieść nawet 6000 złotych. Można ją uzyskać bez żadnych zaświadczeń ani wpłat potwierdzających na numer rachunku bankowego. Karta kredytowa Axi Card jest kartą zbliżeniową, dzięki czemu można płacić za zakupy wszędzie, gdzie tylko mamy na to ochotę. Ponadto, korzystając z karty Axi Card można wypłacać za darmo gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce. Karta Axi jest kartą międzynarodową, dlatego bez problemu można płacić nią w trakcie swoich podróży po świecie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z użytkowaniem karty kredytowej Axi Card, można skorzystać z pomocy oferowanej przez dział techniczny firmy. Konsultanci Axi Card są dostępni przez 24 godziny na dobę pod nr telefonu 222 70 70 30.

Złożenie wniosku o kartę kredytową Axi Card jest naprawdę banalnie proste. Cały proces nie powinien zająć więcej niż 15 minut. Gdy wniosek o kartę kredytową zostanie zaakceptowany, jest ona wysyłana całkiem za darmo na adres podany przez wnioskodawcę. 

 

Karta kredytowa Santander Turbo Karta

Santander Turbo Karta to wyjątkowa karta kredytowa, którą można płacić zbliżeniowo za zakupy w każdym sklepie. Osoby posiadające tę kartę kredytową mogą uzyskać zwrot 3% za paliwo i 1% za inne zakupy, co daje nawet do 360 zł w każdym roku! Wniosek o kartę kredytową jest bardzo prosty, zaś karta kredytowa trafia w ciągu kilku dni całkiem za darmo na adres wskazany we wniosku przez klienta. Limit kredytowy z karty kredytowej Santander Turbo Karta można spłacać w wygodnych ratach. 

 

Więcej kart kredytowych

Najpopularniejsze