Komfort24 - nowa usługa firmy Smartney i AXA Assistance

Smartney jest firmą pożyczkową, prosperującą na rynku polskim i zagranicznym od ponad 35 lat. Placówki tej firmy można spotkać w 11 krajach na całym świecie. Przedsiębiorstwo jest częścią Grupy Oney Bank. Obecnie obsługuje ponad 7 milionów klientów. Firma Smartney w połączeniu z AXA Assistance postanowiła zaproponować swoim klientom nową usługę, która nazywa się Komfort24.

smartney i axa

 

Czym jest firma AXA Assistance?

AXA Assistance jest firmą, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu ubezpieczeń. Działa w całej Polsce, ale również posiada swoje oddziały w 30 innych krajach. Z powodzeniem zyskując coraz nowego grono zadowolonych klientów. 
 

Pożyczka oraz pakiet usług dodatkowych Komfort24

Klienci Smartney, któr zy decydują się na wzięcie pożyczki mają możliwość dobrania dodatkowej usługi, która nazywa się Komfort24. Usługa ta składa się z czterech pakietów:

- Pakiet Podstawowy
- Pakiet Podstawowy Plus
- Pakiet Rodzinny
- Pakiet Rodzinny Plus

Usługa jest aktywna przez czas 12 albo 18 miesięcy w zależności od tego, na jaki okres klient zaciągnął zobowiązanie finansowe w firmie Smartey. 

Praca nad projektem została zapoczątkowana pół roku temu. W tamtym czasie jeszcze nie było wiadomo, że cały świat dopadnie epidemia związana z koronawirusem. Dlatego też w jeszcze większym stopniu firmy są przekonane, że oferta kierowana do klientów jeszcze bardziej sprosta ich obecnym oczekiwaniom. Przede wszystkim, jeżeli chodzi o zorganizowanie pomocy prawnej, bądź dobrej opieki medycznej. Jest to bardzo istotna kwestia szczególnie w tym czasie, ponieważ porady prawne i opieka zdrowotna bez potrzeby wychodzenia z domu są w tym okresie najważniejsze dla wielu Polaków. Firmie Smartney i AXA Assistance zależy przede wszystkim na tym, aby w jak największym stopniu dopasować usługi do różnorodnych grup klientów, a także do ich aktualnej sytuacji życiowej. Dlatego też usługa Komfort24 została optymalnie dobrana zarówno pod względem zakresu działań, jak i przystępnej ceny. W związku z tym każdy ma możliwość z tej oferty skorzystać. 

​Musisz sprawdzić: Smartney opinie o pożyczce
 

Jakie usługi wchodzą w skład czterech pakietów usługi Komfort24?

W skład czterech pakietów usługi Komfort24 wchodzi usługa elektryka, usługa ślusarza, stomatologiczny program rabatowy, wizyty domowe lekarzy, wizyty u lekarzy specjalistów, infolinia medyczna, infolinia szpitalna, kreator dokumentów prawnych, telefoniczna informacja prawna, wszelkie informacje odnośnie sieci usługodawców, jak również naprawa sprzętu AGD, RTV oraz PC, jeżeli kwota naprawy nie przekracza 900 złotych (naprawy takiej można dokonać jeden raz). 

Najpopularniejsze