Konto BNP Paribas z kartą biedronka 300 zł

BNP Paribas przygotował dla nowych klientów kolejną promocję, dzięki której za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie i korzystanie z przypisanej do niego karty możemy zdobyć nawet 300 złotych w bonach na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Pula premiowanych kont jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej zadeklarować chęć udziału w promocji. Bony przyznawane są za wykonanie konkretnych czynności w każdym miesiącu - od marca do maja. Jakie warunki trzeba spełnić, aby zdobyć pełną kwotę 300 zł? Sprawdź!

 

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji może skorzystać każda osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i legitymująca się dowodem osobistym (jest on niezbędny do założenia rachunku). Ponadto, promocja dotyczy jedynie nowych klientów oraz tych, którzy nie posiadali ani nie współposiadali rachunku osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed zgłoszeniem chęci otwarcia Konta Otwartego na Ciebie. Warto zaznaczyć, że akcja trwa tylko do 19 lutego 2020 lub do wyczerpania dostępnej liczby 3000 wniosków.
 

Ile wynosi premia i za co jest przyznawana?

Całkowita wysokość premii, jaką może zdobyć każdy nowy klient to 300 zł w bonach do sieci sklepów Biedronka. Kwota ta nie jest jednak przyznawana jednorazowo w całości, lecz dzieli się na trzy bonusy: 50 zł za założenie konta, 150 zł za aktywność w miesiącach marzec-kwiecień i 100 zł za aktywność w maju. Co zatem zrobić, aby zgarnąć pełną nagrodę?
 

Jak zdobyć pełną premię - instrukcja krok po kroku

Aby skorzystać z promocji "Apetyt na premię" należy w pierwszej kolejności zarejestrować swój udział na stronie internetowej do 19 lutego 2020 roku. Konieczne na tym etapie jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptacja regulaminu. Po rejestracji każdy uczestnik otrzymuje e-mail z linkiem, który prowadzi na stronę z wnioskiem o założenie Konta Otwartego na Ciebie. Formularz należy wypełnić do 19 lutego 2020 roku. Jak otrzymać pierwszy bon w ramach promocji?


Krok 1 - Potwierdzenie otwarcia konta

Pierwsze 50 zł premii otrzyma każdy uczestnik promocji, który do 4 marca 2020 roku podpisze umowę rachunku z wybraną kartą i dostępem do bankowości elektronicznej korzystając z systemu Autenti. Zawarcie umowy potwierdzamy używając w tym celu kodu sms. Informację o wykonaniu zadania i przyznaniu nagrody uczestnicy powinni otrzymać do 23. kwietnia, zaś kod ze zniżką do sklepów Biedronka do końca kwietnia za pośrednictwem wiadomości sms. 

Krok 2 - Aktywność w marcu i kwietniu

Aby otrzymać kolejny bon o wartości 150 zł, każdy uczestnik musi wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną minimum 300 zł i zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł - zarówno w marcu, jak i w kwietniu. Informację o wypełnieniu tego zadania otrzymujemy do 25 maja, a kod na zakupy do końca miesiąca.

Krok 3 - Aktywność w maju

Uczestnik otrzyma ostatnią część premii, czyli 100 zł, jeśli wykonana w maju dokładnie te same czynności, co w poprzednich miesiącach, czyli transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł i łączne wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł. Informację o przyznaniu nagrody otrzymujemy do 24 czerwca, a sms z kodem na zakupy do końca miesiąca.  

Najpopularniejsze