Konto Przekorzystne Pekao, otwarcie rachunku i bonus 200 zł

Konto Przekorzystne Pekao jest całkowicie darmowe. Oznacza to całkowity brak opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty płatniczej i wypłat z bankomatów. Jest jeden mały warunek, który spełni każdy – wpływ na rachunek Pekao min. 500 zł miesięcznie.
 

Otwórz konto Przekorzystne on-line

Otwieramy stronę banku i wybieramy opcję „Chcę zostać klientem”.
Bank Pekao poprosi nas o dane kontaktowe, dzięki którym zostanie stworzony login i hasło do Pekao24. Możesz również wybrać opcję zaciągniecia Twoich danyc. Aplikacja może zaciągnąć dane osobowe z Facebooka lub Google.

pekao otwarcie konta przekorzystne

 

Po uzupełnieniu naszych danych, musimy następnie zweryfikować swój nr telefon poprzez SMS z kodem zwrotnym, który otrzymamy.

Pozostało nam tylko uzupełnić resztę wymaganych pól takich adres zamieszkania etc. Na końcu całego procesu otwarcia rachunku: Bank wygeneruje umowę, która musimy zaakceptować czy też podpisać. Umowę możesz podpisać elektronicznie np. poprzez wysłanie przelewu weryfikacyjnego.200 zł za założenie konta

200 zł za założenie konta za pomocą selfie, dłuższą aktywność i spełnienie pozostałych warunków

- do 31.03.2020r. otworzyć Konto Przekorzystne z kartą debetową  lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24 z tym, że umowa o Konto Przekorzystne z kartą debetową  lub  usługą bankowości elektronicznej powinna zostać zawarta w aplikacji PeoPay lub online za pośrednictwem strony pekao.com.pl/konto (jeśli identyfikacja klienta podczas zawierania umowy się nie powiedzie, można zawrzeć tę umowę również w oddziale naszego banku),
- do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Przekorzystnego spełnić oba warunki aktywności, tzn. zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A. oraz wykonać 1 transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay, oraz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay i
- w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych ponownie spełnić oba wspomniane warunki aktywności


100 zł za założenie konta w oddziale, krótszą aktywność i spełnienie pozostałych warunków

- do 31.03.2020r. otworzyć w oddziale naszego Banku Konto Przekorzystne z kartą debetową  lub  usługą bankowości elektronicznej Pekao24,- do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Przekorzystnego zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A. oraz wykonać 1 transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay oraz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay

 

Opłaty Konto Przekorzystne

Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł* (min 500 zł mies na konto lub nieukończone 26 lat)
Opłata za prowadzenie rachunku: 6 zł* (nieużywane konto)
Opłata za wydanie karty: 0 zł
Miesięczna opłata za kartę: 0 zł* (min.1 płatność kartą)
Miesięczna opłata za kartę: 3 zł
Wypłata z bankomatów: bankomaty własne banku 0 zł, 2 wypłaty w obcych bankomatach po 0 zł, a następnie 5 zł.
Wpłata i wypłata gotówki w oddziale: 0 zł
Wszystkie przelewy: 0 zł, z wyjątkiem przelewu zagranicznego swift pekao 0,50%, min. 30 zł, maks. 250 zł


Bankowość mobilna PeoPay

Aplikacja PeoPay jest usługą bankowości elektronicznej Pekao24. Korzystanie z aplikacji wymaga zawarcia z Bankiem Pekao S.A. umowy o usługę bankowości elektronicznej Pekao24. Aby korzystać z bankowości mobilnej Peopay, należy pobrać aplikację ze sklepu App Store lub Google Play. Do aplikacji Peopay zalogujesz się używając Loginu oraz hasła tymczasowego z SMS-em w momencie aktywacji.
 

  appstoregoogle playKarta rewolucyjna do Konta Przekorzystnego

Bank Millennium promuje kartę "Płać za granicą kartą rewolucyjną Mastercard Debit FX z gwarancją niskich kursów na całym świecie!"
Niskie kursy przy przewalutowaniu płatności po średnim kursie Mastercard i bez marży dla banku to duży plus. Pamiętaj, że średnie kursy organizacji płatniczej Mastercard są zmienne i mogą zarówno wzrastać jak i spadać.

 

Wygląd karty płatniczej - Przekorzystne Pekao

Podczas zamawiania karty do swojego rachunku, możesz spersonalizować jej wygląd. Do wyboru jest kilka kategorii takich jak: miasta, znaki zodiaku, polskie krajobrazy, zwierzęta itp. Łacznie do dyspozycji jest 77 opcji wizerunku karty. Wybierz ten, który najbardziej pasuje do Ciebie.
 

karta rewolucyjna pekao

 

Dokumenty Bank Pekao SA - Konto Przekorzystne
Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A. obowiązujący do 29.02.2020
Tabele oprocentowania kont i lokat dla osób fizycznych w Banku Pekao S.A.

Najpopularniejsze