Kredyt hipoteczny z obniżoną prowizją w BOŚ Banku

Kredyt hipoteczny BOŚ Banku doczekał się urodzinowej promocji - prowizja przygotowawcza kredytu została obniżona o 25 procent i o 0,25 p.p. Specjalna oferta będzie ważna do końca 2015 roku.

 

Promocja dotyczy urodzinowego kredytu hipotecznego. Obniżka dotyczy prowizji przygotowawczej lub marży kredytu. Jeśli chodzi o prowizję, zmniejszona zostanie do poziomu 1,5 procent, czyli o jedną czwartą. Marża zostanie obniżona o 0,25 p.p. od standardowej stawki. Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z promocyjnej oferty? Klienci muszą w trakcie trwania promocji złożyć odpowiedni wniosek o przyznanie kredytu hipotecznego, na kwotę powyżej 150 000 zł oraz otworzyć EKOkongo bez Kosztów zasilając je miesięcznie kwotą co najmniej wynoszącą 2 000 zł i będą aktywnie korzystać z karty debetowej/kredytowej i wezmą EKOpożyczkę.

 

Kredyt hipoteczny BOŚ Banku posiada długi okres kredytowania, aż do 35 lat. Klient ma do 3 miesięcy wakacji kredytowych w roku. Kredytowanie możliwe jest nawet do 90% wartości nieruchomości. Spłata kredytu możliwa jest w ratach stałych lub malejących

 

kredyt hipoteczny ranking i porównywarka kredytów

Przeczytaj również inne artykuły o kredytach hipotecznych:

W jakiej walucie kredyt hipoteczny
Co to jest hipoteka umowna

Najpopularniejsze