Kredyt w aplikacji mobilnej

Bierzesz kredyt? Całkiem prawdopodobne że zrobisz to za pośrednictwem aplikacji mobilnej swojego banku.

Informatyzacja dotyka każdą dziedzinę życia i oczywiście nie ominęła też bankowości. Założenie nowego konta, otwarcie lokaty, dobór limitu kredytowego, to tylko jedne z wielu możliwości jakie daje nam współczesna bankowość. Aktywnym użytkownikom aplikacji bankowych na pewno już nie raz rzuciły się w oczy pop-upy z możliwością dobrania dodatkowych środków. Czy jest to opłacalne? I jak wygląda to z perspektywy banku? Specjalne oferty pożyczkowe dla klientów często są zadaniami algorytmowymi. Oznacza to że wysokość naszych zarobków, regularność ich wpływów, czy nawet nasze wydatki brane są pod uwagę w wystawieniu dla nas oferty. Oferty tego rodzaju są najczęściej na tzw. Klik. Oferty mobilne zazwyczaj nie wymagają od nas dokumentów świadczących o dochodach. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób które chcą otrzymać środki szybko i bezpośrednio na swoje konto bankowe. Do takiej opcji na pewno bardzo szybko zachęcą się osoby które nie raz czekały w banku za uzyskaniem dodatkowych środków. W przypadku aplikacji mobilnej decyzję otrzymamy niemal natychmiast.Jak takie oferty mają się do zapytań do BIK-u?

Oferty przedstawiane w aplikacji nie są generowane w oparciu o BIK a jedynie o nasze zachowania konsumenckie. Zapytanie nie może być generowane bezpośrednio przez bank bez zgody osoby starającej się o dodatkowe środki. Naturalnie dobranie dodatkowych środków skutkuje umieszczeniem informacji o dodatkowym zadłużeniu (pożyczki) dla wiadomości innych banków. 

 

Aplikacja: Moje ING

Aplikacji bankowych jest równie dużo jak samych banków a ich użyteczność może być dyskusyjna. Aplikacja Moje ING jest przykładem że można stworzyć dobrą aplikację, działającą na wielu urządzeniach zapewniającą dostęp do wszystkich ważnych funkcji banku. Aplikacja Banku ING charakteryzuje się bardzo dużą prostota, oraz intuicyjnością. Po sparowaniu naszego konta bankowego z aplikacją otrzymamy dostęp do wszystkich swoich produktów a także będziemy w stanie otworzyć wiele nowych. Dostęp do własnych środków w każdym zakątku świata sprawi że poczujemy się bezpiecznie. Dodatkowe środki jakie zawsze możemy wziąć za pomocą aplikacji moje ING przydadzą się w nieprzewidzianych wypadkach takich jak naprawa auta, remont mieszkania po zalaniu, lub wiele wiele innych. Korzystanie z aplikacji jest wyjątkowo przejrzyste i każdy może się go nauczyć. Szybki przelew, płatność za pośrednictwem Blik to tylko jedne z wielu możliwości jakie kryje za sobą ta aplikacja.

Najpopularniejsze