LoanMe – pożyczka i opinie

LoanMe – pożyczka i opinie

LoanMe jest firmą pożyczkową działająca na polskim rynku finansowym już od 2015 roku. Pożyczkodawca wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych swoją ofertą- posiada tylko pożyczki na raty, które można zaciągnąć podczas rozmowy z konsultantem. Loanme jest firmą, która sprawdza swoich pożyczkobiorców w dostępnych bazach informacji kredytowej.
 

Pierwsza pożyczka za 0 zł


Bardzo wiele firm pozabankowych oferuje pierwszą pożyczkę za 0 zł jeśli zostanie spłacona w okresie 30 dni, podobnie jest w Loanme. Okres spłaty pierwszej pożyczki wynosi 4 tygodnie, a maksymalnie można pożyczyć 6 tyś. zł.

loanme
Jednak, aby pożyczka była zupełnie darmowa to pożyczkobiorca musi dokonać spłaty pożyczki w czterech równych ratach czyli każda rata musi wynosić 25 % pożyczonych pieniędzy. 
 

Kto może skorzystać z pożyczki na Loanme?


O pożyczkę w firmie Loaname mogą wnioskować tylko te osoby, które:

- posiadają minimum 18 lat oraz ważny dowód osobisty
- mają polskie obywatelstwo oraz przebywają na terenie Polski
- posiadają zdolność kredytową
- mają stały miesięczny dochód- dokument potwierdzający dochody
- posiadają własne konto bankowe
- mają własny telefon oraz adres mailowy

Firma Loaname jest firmą pozabankową oferująca tylko pożyczki ratalne
 

Jakie są warunki wzięcia pożyczki w Loanme?


W Loaneme procedura wzięcia chwilówki na raty, jest taka sama jak w większości firm pożyczkowych. Klient, który chce wnioskować  o pożyczkę na raty powinien:

- ustalić kwotę oraz okres spłaty pożyczki na stronie pożyczkodawcy- z uwzględnieniem opcji "pierwsza pożyczka" oraz "kolejna pożyczka" pozostawiając numer telefonu, aby konsultant mógł      się skontaktować się z pożyczkobiorcą bądź zadzwonić bezpośrednio na infolinię
- wypełnienie wniosku o pożyczkę podczas rozmowy telefonicznej
- weryfikacja tożsamości klienta oraz jego zdolności kredytowej poprzez aplikację Instalator
- wypłata pieniędzy

Jeśli pożyczkobiorca posiada konto w tym samym banku co Leoname to wypłata pożyczki następuje już w 15 min. Jednak jeśli klient posiada konto w innym banku, to wtedy pieniądze otrzymuje zazwyczaj na drugi dzień roboczy. 
 

Koszt pożyczki w Loanme


Firma Loanme oferuje pożyczki dla nowych klientów za 0 zł jeśli zostanie spłacona w 4 tygodnie, w czterech równych ratach- każda rata musi stanowić 25 % kwoty pożyczki. Naturalnie klient może zaciągnąć pierwszą pożyczkę nawet na dłuższy okres czas 5, 7 lub 130 tygodni- wtedy pożyczka nie będzie już darmowa.

Osoby, które chcą zaciągnąć drugą i kolejną pożyczkę w Loanme mogą wnioskować o kwotę nawet 13 600 zł. Jednak ostateczna kwota pożyczki udzielana jest w zależności od zdolności kredytowej. Osoby korzystające z oferty pożyczkodawcy mają do wyboru trzy okresy spłaty 5,7 oraz 13 tygodni.

Przykładowy koszt pożyczki w Loanme:
Kwota pożyczki 10 tyś., na 130 tygodni, rata 157,10 zł; dla oprocentowania 10 %, opłata przygotowawcza 550 zł, całkowita kwota do spłaty 20 422,96 zł.

 

Czym jest panel klienta w Loanme?


Osoba, która składa wniosek o pożyczkę w Loanme zostaje zarejestrowana od razu w panelu klienta. Login i hasło do panelu klienta otrzymuje pożyczkobiorca dopiero po udzieleniu pożyczki przez Loanme. Dostęp do panelu klienta posiadają jedynie te osoby, które mają aktywną pożyczkę w Loanme. 

 

Opóźnienie w spłacie pożyczki

Jeśli klient nie będzie spłacał pożyczki w terminie wyznaczonym


przez harmonogram spłat, wtedy firma pożyczkowa ma prawo do:

- naliczenia odsetek karnych 
- ponaglania klienta do spłaty poprzez monity oraz telefony
- przekazania sprawy do firmy windykacyjnej
- wszczęcia postępowania sądowego
- przekazania raportu do BIK

Jeśli pożyczkobiorca nie może spłacić pożyczki w terminie to powinien skontaktować się z infolinią w celu omówienia możliwych rozwiązań spłaty.
 

Opinie Klientów o Loanme


Firma pożyczkowa Loanme posiada bardzo konkurencyjne warunki pożyczki ratalnej oraz prostą w obsłudze stronę internetową (na stronie Loanme.pl jest logowanie do panelu klienta). Pożyczkodawca oferuje również możliwość skontaktowania się z klientem- wystarczy zostawić tylko swój numer telefonu.

W internecie można znaleźć szereg pozytywnych opinii o Loname m.in. "Firma w porządku, jestem zadowolony".