LoanMe - opinie i oferta pożyczki

LoanMe jest firmą pożyczkową działająca na polskim rynku finansowym już od 2015 roku. Pożyczkodawca wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych swoją ofertą- posiada tylko pożyczki na raty, które można zaciągnąć podczas rozmowy z konsultantem. Loanme jest firmą, która sprawdza swoich pożyczkobiorców w dostępnych bazach informacji kredytowej.
 

Pierwsza pożyczka za 0 zł

Bardzo wiele firm pozabankowych oferuje pierwszą pożyczkę za 0 zł jeśli zostanie spłacona w okresie 30 dni, podobnie jest w Loanme. Okres spłaty pierwszej pożyczki wynosi 4 tygodnie, a maksymalnie można pożyczyć 6 tyś. zł.

Jednak, aby pożyczka była zupełnie darmowa to pożyczkobiorca musi dokonać spłaty pożyczki w czterech równych ratach czyli każda rata musi wynosić 25 % pożyczonych pieniędzy. 
 

Kto może skorzystać z pożyczki na Loanme?

O pożyczkę w firmie Loaname mogą wnioskować tylko te osoby, które:

 • posiadają minimum 18 lat oraz ważny dowód osobisty
 • mają polskie obywatelstwo oraz przebywają na terenie Polski
 • posiadają zdolność kredytową
 • mają stały miesięczny dochód- dokument potwierdzający dochody
 • posiadają własne konto bankowe
 • mają własny telefon oraz adres mailowy


Firma Loaname jest firmą pozabankową oferująca tylko pożyczki ratalne
 

Jakie są warunki wzięcia pożyczki w Loanme?

W Loaneme procedura wzięcia chwilówki na raty, jest taka sama jak w większości firm pożyczkowych. Klient, który chce wnioskować  o pożyczkę na raty powinien:

 • ustalić kwotę oraz okres spłaty pożyczki na stronie pożyczkodawcy- z uwzględnieniem opcji "pierwsza pożyczka" oraz "kolejna pożyczka" pozostawiając numer telefonu, aby konsultant mógł się skontaktować się z pożyczkobiorcą bądź zadzwonić bezpośrednio na infolinię
 • wypełnienie wniosku o pożyczkę podczas rozmowy telefonicznej
 • weryfikacja tożsamości klienta oraz jego zdolności kredytowej poprzez aplikację Instalator
 • wypłata pieniędzy

Jeśli pożyczkobiorca posiada konto w tym samym banku co Leoname to wypłata pożyczki następuje już w 15 min. Jednak jeśli klient posiada konto w innym banku, to wtedy pieniądze otrzymuje zazwyczaj na drugi dzień roboczy. 
 

Koszt pożyczki w Loanme

Firma Loanme oferuje pożyczki dla nowych klientów za 0 zł jeśli zostanie spłacona w 4 tygodnie, w czterech równych ratach- każda rata musi stanowić 25 % kwoty pożyczki. Naturalnie klient może zaciągnąć pierwszą pożyczkę nawet na dłuższy okres czas 5, 7 lub 130 tygodni- wtedy pożyczka nie będzie już darmowa.

Osoby, które chcą zaciągnąć drugą i kolejną pożyczkę w Loanme mogą wnioskować o kwotę nawet 13 600 zł. Jednak ostateczna kwota pożyczki udzielana jest w zależności od zdolności kredytowej. Osoby korzystające z oferty pożyczkodawcy mają do wyboru trzy okresy spłaty 5,7 oraz 13 tygodni.

Przykładowy koszt pożyczki w Loanme:
Kwota pożyczki 10 tyś., na 130 tygodni, rata 157,10 zł; dla oprocentowania 10 %, opłata przygotowawcza 550 zł, całkowita kwota do spłaty 20 422,96 zł.

 

Czym jest panel klienta w Loanme?

Osoba, która składa wniosek o pożyczkę w Loanme zostaje zarejestrowana od razu w panelu klienta. Login i hasło do panelu klienta otrzymuje pożyczkobiorca dopiero po udzieleniu pożyczki przez Loanme. Dostęp do panelu klienta posiadają jedynie te osoby, które mają aktywną pożyczkę w Loanme. 

 

Opóźnienie w spłacie pożyczki

Jeśli klient nie będzie spłacał pożyczki w terminie wyznaczonym

przez harmonogram spłat, wtedy firma pożyczkowa ma prawo do:

 1. naliczenia odsetek karnych 
 2. ponaglania klienta do spłaty poprzez monity oraz telefony
 3. przekazania sprawy do firmy windykacyjnej
 4. wszczęcia postępowania sądowego
 5. przekazania raportu do BIK

Jeśli pożyczkobiorca nie może spłacić pożyczki w terminie to powinien skontaktować się z infolinią w celu omówienia możliwych rozwiązań spłaty.
 

Opinie Klientów o Loanme

Firma pożyczkowa Loanme posiada bardzo konkurencyjne warunki pożyczki ratalnej oraz prostą w obsłudze stronę internetową (na stronie Loanme.pl jest logowanie do panelu klienta). Pożyczkodawca oferuje również możliwość skontaktowania się z klientem- wystarczy zostawić tylko swój numer telefonu.

W internecie można znaleźć szereg pozytywnych opinii o Loname m.in. "Firma w porządku, jestem zadowolony".

Najpopularniejsze