Do oferty Leondo dołącza SMS Kredyt

Od 19 grudnia pośrednik kredytowy Lendo Polska ma już w swojej ofercie propozycje 10 instytucji finansowych. Tego dnia do grona partnerów dołączyła firma SMS Kredyt. Działa ona od 2007 roku i jest jedną z firm, która udziela pożyczek najdłużej w Polsce. SMS Kredyt stanowi również część SMS Kredyt Holding SA. Specjalizuje się raczej w mniejszych kredytach opiewających na sumy nieprzekraczające 7 tysięcy złotych. A najdłuższy okres spłaty to 30 miesięcy.


Lendo Polska to broker kojarzący ze sobą poszukujących atrakcyjnej pożyczki z bankami i firmami mogącym jej udzielić. Proces odbywa się w sieci, a po złożeniu wniosku klient dostaje propozycje z dziesięciu już instytucji finansowych - dwóch banków: BNP Paribas i Nest Bank oraz ośmiu firm pożyczkowych: Provident, Wonga, Fellow Finance, AASA, Euroloan, Hapipożyczki, TAKTO Finanse i SMS Kredyt. Współpracujący z Lendo Polska mają w swojej ofercie kredyty sięgające nawet do 120 tysięcy złotych, które można spłacić w miesiąc lub rozłożyć ten proces na 10 lat.

Gdy klient zdecyduje się na którąś z przedstawionych mu propozycji, w większości przypadków podpisanie umowy z udzielającym pożyczki odbywa się online. Poza tym, co ważne to Ledno Polska nie obciąża swoich klientów żadnymi dodatkowymi opłatami za pomoc w uzyskaniu gotówki. Zarabia na prowizjach, które otrzymuje od partnerów za zakończone pomyślnie transakcje.

Lendo Polska zapowiada również, że w pierwszym kwartale 2020 roku ogłosi nazwy kilku kolejnych partnerów, których oferty pojawia się na platformie tego pośrednika.

Musisz przeczytać: Pożyczki ratalne i chwilówki na raty

Najpopularniejsze