Logowanie Kuki - zaloguj Kuki

Logowanie Kuki, zaloguj Kuki, problemy z zalogowaniem do Kuki? Kuki to jedna z najkrócej istniejących firm pożyczkowych w Polsce. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych, czyli chwilówek. Pierwsza pożyczka w Kuki może wynieść nawet 5000 złotych, zaś każda kolejna aż 15000 złotych. Sprawdź krok po kroku, jak wygląda logowanie do Kuki.
 

Kuki - logowanie, rejestracja, zaloguj
Pożyczka Kuki
Maks. kwota pożyczki 500 - 15 000 zł
Termin spłaty 30 dni
rejestracja kuki
logowanie kuki


Spis treści:

 1. Logowanie Kuki
 2. Bezpieczne logowanie Kuki
 3. Firma pożyczkowa Kuki - najważniejsze informacje
 4. Rejestracja Kuki - krok po kroku
 5. Jak zalogować się na profil klienta Kuki, gdy zapomnimy hasła?
 6. Kuki.pl - kontakt

 

Logowanie Kuki

Jeśli w przeszłości założyliśmy już konto użytkownika w Kuki i decydujemy się na logowanie w Kuki, musimy postępować zgodnie z kilkoma krokami. Logowanie do Kuki jest naprawdę bardzo proste. Poniżej przedstawiamy instrukcję logowania w Kuki:

 1. Wchodzimy na stronę internetową Kuki, czyli www.kuki.pl.
 2. Klikamy na znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk "Zaloguj".
 3. Z lewej strony pod napisem "Jestem klientem Kuki" należy wpisać kolejno login i hasło.
 4. Gdy wpiszemy zarówno login jak i hasło, klikamy na "Zaloguj się".

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków, od razu zostaniemy przeniesieni na kolejną podstronę, w której zostanie nam przedstawiona aktualna oferta firmy pożyczkowej Kuki. Zalogowanie się do systemu Kuki daje także możliwość zaktualizowania naszych danych osobowych. 

 

Bezpieczne logowanie Kuki

Wszystkie firmy pożyczkowe działające w Polsce są zobowiązane do tego, aby stosować zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Jednak jeżeli klienci nie będą pamiętali o kilku ważnych zasadach, bezpieczeństwo podawanych przez nich danych w trakcie logowania Kuki także może być zagrożone. O czym zatem należy pamiętać, gdy logujemy się do Kuki?

Każdorazowo, gdy mamy w planie wejść na stronę firmy pożyczkowej Kuki, postępujmy według następującej zasady: wprowadzajmy adres strony w przeglądarce ręcznie. Kopiowanie adresu uważane jest przez specjalistów od bezpieczeństwa za wysoce niebezpieczne. Dodatkowo, gdy uda nam się już wejść na stronę Kuki, koniecznie zwracajmy uwagę, czy obok adresu znajduje się zielona kłódka. Jest to informacja dla internauty, że połączenie z daną witryną jest w pełni bezpieczne. Symbol kłódki wyświetla się tylko na tych witrynach, które stosują najwyższe zabezpieczenia oraz szyfrują wszystkie dane podawane przez swoich klientów. Dzięki temu nie ma ryzyka, że ktokolwiek kiedykolwiek przechwyciłby nasze dane logowania do Kuki. Dla wszystkich firm pożyczkowych zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa jest kwestią priorytetową. 

Każdy klient firmy pożyczkowej Kuki powinien mieć na uwadze jedną, wyjątkowo ważną kwestię: w żadnym wypadku nie wolno podawać danych do logowania, czyli loginu i hasła. Są to dane poufne, które powinniśmy znać tylko my. Dodatkowo, czasem zdarza się, że login jest jednocześnie naszym numerem PESEL, co dodatkowo zwiększa poziom zagrożenia. Jeżeli ktoś pozyskałby takie dane, konsekwencje mogłyby być bardzo negatywne.

Kolejna porada: gdy logujemy się bądź rejestrujemy w Kuki, nigdy nie korzystajmy do tego celu z linków innych niż te, które są dostępne na oficjalnej stronie Kuki. Jeśli natrafimy na jakieś przypadkowe linki odwołujące się do Kuki, to może być to próba oszustwa, dlatego zalecamy, aby zawsze zachowywać należytą ostrożność. 

Kuki nigdy nie prosi swoich klientów, aby mailowo lub telefonicznie podawali swoje loginy i hasła. Często można spotkać się z próbami oszustw, w których hakerzy podszywają się pod różne firmy, także i Kuki. Jeżeli ktoś telefonicznie poprosi nas o dane do logowania Kuki, mamy wówczas stuprocentową pewność, iż jest to oszustwo.

Mając na uwadze wszystkie powyżej opisane zalecenie wnioskowanie o pożyczki w Kuki z pewnością będzie w pełni bezpieczne, a wszystkie formalności załatwimy w bardzo krótkim czasie. 
 

Firma pożyczkowa Kuki - najważniejsze informacje

Kuki to jedna z najkrócej funkcjonujących w Polsce firm pożyczkowych, która zajmuje się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych, czyli niezwykle popularnych chwilówek online. Im częściej pożyczamy pieniądze w Kuki, tym na większe kwoty możemy liczyć. Za pierwszym razem kwota pożyczki może wynieść maksymalnie 5000 złotych, jednak już każda kolejna to aż 15000 złotych. Oczywiście, nie każdy ma szansę, aby otrzymać pożyczkę w tak wysokich kwotach. Wszystko zależy od zdolności i historii kredytowej konkretnego wnioskodawcy. Klienci Kuki mają 30 dni na spłatę zaciągniętej pożyczki. Firma umożliwia jego przedłużenie za stosowną opłatą na dodatkowe 7, 14 bądź 30 dni. 

Czas oczekiwania na przelew gotówki z pożyczki w Kuki zazwyczaj jest krótki, ponieważ wynosi najczęściej zaledwie 15 minut. Aby otrzymać pieniądze w tak krótkim czasie, trzeba jednak mieć na uwadze, aby złożyć wniosek w godzinach pracy firmy, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 22:00 bądź w soboty i niedziele w godzinach 09:00-17:00. Jeśli złożymy wniosek o pożyczkę poza tymi godzinami, zostanie on rozpatrzony dopiero w kolejnym dniu. 

 

Rejestracja Kuki - krok po kroku

Jak założyć konto w Kuki? Rejestracja u tego pożyczkodawcy nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów - nawet tym, którzy po raz pierwszy pożyczają online. Od czego należy zacząć? Najpierw oczywiście wchodzimy na stronę główną Kuki, czyli www.kuki.pl. Za pomocą suwaka wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki, a następnie klikamy w pomarańczowy przycisk "Weź pożyczkę". 

Teraz firma pożyczkowa poprosi nas o wypełnienie wszystkich danych rejestracyjnych. Chodzi tutaj o imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu oraz adres e-mail. Numer telefonu jest bardzo ważny, ponieważ służy on do weryfikacji - firma pożyczkowa przyśle na niego specjalny kod w SMS-ie, który musimy wpisać w jednym z kolejnych okienek. 

Po przeprowadzeniu weryfikacji SMS wymyślamy hasło. Kuki zaleca, aby hasło składało się z minimum 8 znaków, w tym minimum jednej wielkie litery, jednej małej litery, jednej cyfry oraz jednego znaku specjalnego. Jeśli hasło będzie spełniało wszystkie te zalecenia, wtedy ryzyko, że ktoś złamie nasze dane logowania do Kuki, także zostanie znacząco obniżone. 

Ostatni element rejestracji to zaznaczenie zgód. Jest możliwość zaznaczenia wszystkich zgód za pomocą jednego przycisku, jednak nie ma takiego obowiązku. Jedyną wymaganą zgodą przez Kuki jest ta pierwsza, czyli "Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję warunki Polityki Prywatności i Wykorzystania Plików Cookies, Regulaminu świadczenia Usług Drogą Elektroniczną". 

Dane do logowania w Kuki powinny być przez nas chronione. W żadnym wypadku nie wolno ich nikomu podawać. Gdy już zakończymy rejestrację, Kuki poprosi nas jeszcze o dokonanie weryfikacji tożsamości. Najlepiej jest to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Polega to na tym, że wysyłamy 1 grosz na numer konta wskazany przez Kuki. Weryfikacja tożsamości zajmuje bardzo mało czasu. Trzeba tylko pamiętać, aby przelew pochodził z konta należącego do wnioskodawcy.

 

Jak zalogować się na profil klienta Kuki, gdy zapomnimy hasła?

Aby z sukcesem zalogować się na swój profil klienta w firmie pożyczkowej Kuki, w pierwszej kolejności należy wejść na stronę główną Kuki, czyli www.kuki.pl. Niektórzy określają ją jako strona logowania, profil klienta bądź zwyczajnie, konto Kuki. Zarówno utworzenie konta klienta jak i logowanie w Kuki przebiega zazwyczaj bez większych problemów. Nawet ci, którzy jeszcze nigdy nie ubiegali się o pożyczkę za pośrednictwem internetu. 

Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy zapomnimy hasła lub loginu do logowania w Kuki. Co zrobić, jeżeli zapomnimy swoich danych do Kuki takich jak login lub hasło? Na szczęście, jest rozwiązanie.  Na podstronie Kuki z logowaniem znajduje się przycisk "Zapomniałeś hasła?". Gdy w niego klikniemy, będziemy musieli podać adres e-mail, na który zakładaliśmy konto, a na naszą skrzynkę pocztową online już za chwilę trafi pełna instrukcja jak odzyskać hasło do Kuki. 

Co zrobić, gdy zamiast hasła do logowania w Kuki zapomnimy adresu e-mail? Jest to już trochę większy problem, jednak konsultanci Kuki z pewnością nam pomogą. Z konsultantami możemy połączyć się za pośrednictwem infolinii lub napisać maila. Forma kontaktu zależy tylko od nas. 

 

Kuki.pl - kontakt

Poniżej przedstawiamy szereg najważniejszych informacji o firmie pożyczkowej Kuki: 

 • Pełna nazwa przedsiębiorstwa: Fincapital Sp. z o.o.
 • Adres siedziby firmy pożyczkowej: Postępu 18B, 02-676 Warszawa.
 • Strona internetowa: www.kuki.pl
 • Adres e-mail: info@kuki.pl :
 • Godziny pracy przedstawicieli firmy pożyczkowej Kuki: od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 20:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-17:00.
 • Kapitał zakładowy: 5000 złotych.
 • Numer NIP: 7010642695.
 • Numer KRS: 000065338.
 • Numer REGON: 366100525.
 • Minimalny wymagany wiek pożyczkobiorcy: 21 lat. 
 • Maksymalny wiek pożyczkobiorcy: 75 lat.
 • Wysoka kwota pierwszej pożyczki - nawet 5000 złotych.
 • Sposób weryfikacji klientów: przelew weryfikacyjny. 
 • Możliwa do uzyskania kwota dla stałych klientów: od 500 złotych do nawet 15 000 złotych. 
 • Okres spłaty: 30 dni (istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty o kolejne 7, 14 lub 30 dni po uiszczeniu opłaty).
 • Darmowa pożyczka dla nowych klientów: NIE.
 • Sprawdzane bazy dłużników: BIK, KRD, ERIF, BIG InfoMonitor, KBIG. Więcej o Kuki

Najpopularniejsze