Lokata Bezkarna BGŻOptima z 3,2% proc. w skali roku.
01 listopada 2015

Lokata bezkarna doczekała się nowej odsłony – teraz osoby zainteresowane otwarciem lokaty BGŻOptimy mogą liczyć na oprocentowanie w wysokości aż 3,2% proc. w skali roku. Tylko nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej oferty.
Nowa Lokaty Bezkarna ma za zadanie ugruntować pozycję marki BGŻOptima, która już teraz jest jedną z najpopularniejszych jeśli chodzi o produkty depozytowe. BGŻOptima uważana jest za specjalistę od oszczędzania i przy tym marka liczy się ze zdaniem swoich klientów korzystających z produktów depozytowych i ich oczekiwaniami. Lokata Bezkarna od lat jest jedną z najlepszych lokat bankowych na rynku.
Lokata z oprocentowaniem 3,2 proc.
Wysokie oprocentowanie to nie jedyny atut Lokaty Bezkarnej BGŻOptimy. Bank daje gwarancję wypłaty wypracowanych odsetek nawet w momencie zerwania lokaty. Oferta jest więc bardzo atrakcyjna ponieważ zazwyczaj użytkownicy muszą wybierać między ofertą z wyższym oprocentowaniem ale i koniecznością zamrożenia gotówki. Tutaj jest inaczej. To co warto wspomnieć o tym produkcie to również fakt, że w przypadku wcześniejszego zerwania depozytu, odsetki, które są wypracowane do tego dnia, nie przepadną. Klient możesz w każdej chwili „bezkarnie” zerwać lokatę, a wypracowane odsetki i tak trafią na jego konto. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, a maksymalna 100 000 zł. Lokata zakładana jest na okres 3 miesięcy. Klient może założyć tylko jedną lokatę.
Lokata tylko dla nowych klientów
Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, z Lokaty Bezkarnej mogą skorzystać tylko nowi klienci banku i można ją otworzyć wyłącznie na etapie składnia Wniosku o otwarcie Indywidualnego Konta BGŻOptima. Lokatę bezkarną może otworzyć Klient, który w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania Umowy Ramowej dotyczącej Konta Indywidualnego BGŻOptima nie był posiadaczem tego konta. Warto zaznaczyć, że ten rachunek jest prowadzony bezpłatnie.
Sprawdź również:
Lokata bankowa - kapitalizacja odsetek i oprocentowanie
Lokata bankowa - oprocentowanie stałe czy zmienne