Lokaty bankowe na 12 i 24 miesiące w Santander Consumer Banku

Lokaty bankowe na 12 i 24 miesiące w Santander Consumer Banku

 

W Santander Consumer Banku dostępne są teraz lokaty bankowe na 12 i 24 miesiące, kryjące się pod nazwą Zysk+. Lokaty bankowe mają oprocentowanie nominalne 2,7 proc. w skali roku oracz rocznie gwarantują 2,5 proc. zysku. Dzięki temu jest to jedna z najlepszych propozycji obecnie na rynku.

 

Lokaty bankowe Santander Consumer Banku są jednymi z najlepiej oprocentowanych produktów depozytowych na polskim rynku. Biorąc pod uwagę obecną sytuację i bardzo niską inflację, oferta Santandera jest naprawdę korzystna. Nie tylko oprocentowanie nominalne, ale też oprocentowanie realne jest wysokie i zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów szukających oszczędności.

 

Czym jeszcze oprócz atrakcyjnego oprocentowania nominalnego i realnego charakteryzują się lokaty bankowe Santander Consumer Banku? Minimalna kwota pozwalająca na założenie lokaty bankowej Zysk+ wynosi 1 000 zł. Santander Consumer Bank nie pobiera opłat i prowizji za otwarcie i prowadzenie lokaty. Propozycja dotyczy wyłącznie nowych środków, deponowanych ponad wylumen znajdujący się na rachunkach lokat terminowych klienta w Santander Consumer Banku według stanu na 30 września br.

 

Lokatę można otworzyć w blisko 300 oddziałach Banku na terenie całej Polski, bądź za pośrednictwem Contact Centre oraz internetowo. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej Santander bzwbk

 

porównaj lokaty bankowe