Lokaty bankowe na 12 i 24 miesiące w Santander Consumer Banku

Lokaty bankowe na 12 i 24 miesiące w Santander Consumer Banku

 

W Santander Consumer Banku dostępne są teraz lokaty bankowe na 12 i 24 miesiące, kryjące się pod nazwą Zysk+. Lokaty bankowe mają oprocentowanie nominalne 2,7 proc. w skali roku oracz rocznie gwarantują 2,5 proc. zysku. Dzięki temu jest to jedna z najlepszych propozycji obecnie na rynku.

 

Lokaty bankowe Santander Consumer Banku są jednymi z najlepiej oprocentowanych produktów depozytowych na polskim rynku. Biorąc pod uwagę obecną sytuację i bardzo niską inflację, oferta Santandera jest naprawdę korzystna. Nie tylko oprocentowanie nominalne, ale też oprocentowanie realne jest wysokie i zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów szukających oszczędności.

 

Czym jeszcze oprócz atrakcyjnego oprocentowania nominalnego i realnego charakteryzują się lokaty bankowe Santander Consumer Banku? Minimalna kwota pozwalająca na założenie lokaty bankowej Zysk+ wynosi 1 000 zł. Santander Consumer Bank nie pobiera opłat i prowizji za otwarcie i prowadzenie lokaty. Propozycja dotyczy wyłącznie nowych środków, deponowanych ponad wylumen znajdujący się na rachunkach lokat terminowych klienta w Santander Consumer Banku według stanu na 30 września br.

 

Lokatę można otworzyć w blisko 300 oddziałach Banku na terenie całej Polski, bądź za pośrednictwem Contact Centre oraz internetowo. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej Santander bzwbk

 

porównaj lokaty bankowe

Najpopularniejsze