Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank

Kredyt gotówkowy można wykorzystać nie tylko na realizację niewielkich planów. Czasami stanowi solidny zastrzyk gotówki, przydatny przed dużym remontem, weselem czy wymarzonymi wakacjami. Co charakteryzuje Mistrzowski Kredyt Gotówkowy oferowany przez Santander Consumer Bank?
 

Mistrzowski kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank - najważniejsze informacje

santander consumer bank
Nazwa kredytu Mistrzowski Kredyt Gotówkowy​
Maksymalna kwota pożyczki 100 000 zł
Termin spłaty do 96 miesięcy
RRSO 15,59%
Wiek pożyczkobiorcy 19 - 78 lat
Weryfikacja BIK TAK
Czas wypłaty 15 minut
weź kredyt w santander consumer bank

 

Jak otrzymać Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander Consumer Bank?

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy można otrzymać na trzy sposoby. Pierwszą i najwygodniejszą metodą jest złożenie wniosku online. Klient otrzyma pieniądze w ciągu 24 godzin od dnia zawarcia umowy. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe. Można oczywiście stawić się też w banku osobiście. Klient otrzyma kredyt w dowolnej placówce stacjonarnej. Trzeci sposób to wniosek telefoniczny. W tym celu należy skontaktować się z infolinią – jej numer to 195 00**.
 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać Mistrzowski Kredyt Gotówkowy?

Chęć wzięcia kredytu wiąże się z koniecznością spełnienia wymogów narzucanych przez bank. Kryteria, na podstawie których Santander Consumer Bank weryfikuje wnioskodawców, to pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych, minimalny dochód 2500 zł netto i minimum 5-miesięczna historia kredytowa w raporcie BIK. Bank wymaga również przedstawienia dokumentów potwierdzających tożsamość, czyli dowodu osobistego, a w szczególnych przypadkach karty pobytu, paszportu i zaświadczenia o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE lub ID Card. Konieczne jest także okazanie zaświadczenia o dochodach. Mogą one pochodzić z różnych źródeł, bank honoruje też dochody inne niż w polskiej walucie.
 

Nad jakimi usługami dodatkowymi warto się zastanowić?

Decydując się na Mistrzowski Kredyt Gotówkowy warto rozważyć też ubezpieczenie. Pakiet „Pomoc na zawołanie” zapewnia profesjonalne wsparcie medyczne i techniczne. W zależności od wariantu klient może otrzymać darmowy dostęp do dokumentacji kredytowej (wraz z zaświadczeniami, kopią dokumentów i dodatkowymi blankietami wpłat zgodnymi z polską normą), przypomnienia SMS (m.in. o dacie i wysokości nadchodzącej raty, potwierdzeniu wpłat na umowę i jej spłacie) czy też wydruk Raportu BIK Pass Plus raz na rok (z kwotami kredytów, wysokością spłacanych rat i punktową oceną historii kredytowej).
 

Jak wygląda procedura kredytowa?

Aplikowanie o Mistrzowski Kredyt Gotówkowy składa się z kilku kroków. Pierwszy z nich to wypełnienie formularza kredytowego (w przypadku nowych klientów) lub zalogowanie się do bankowości internetowej (jako klient obecny). Następnie należy uzupełnić wniosek o dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu, e-mail i kwotę zobowiązania (nowi klienci). Obecni klienci banku powinni kliknąć zakładkę „Oferty banku” w bankowości internetowej i wypełnić wniosek. Następnie należy czekać na telefon od konsultanta, który zadzwoni z ofertą i szczegółowymi warunkami umowy. Osoby starające się o kredyt mają dwie możliwości przesłania dokumentacji.

Pierwszy sposób to zalogowanie się do aplikacji internetowej, akceptacja warunków umowy i wykonanie przelewu weryfikacyjnego potwierdzającego tożsamość. Inna metoda to zamówienie kuriera, który bezpłatnie dostarczy dokumenty pod wskazany adres. Ostatni etap to oczekiwanie na gotówkę, która zostanie przesłana przelewem lub przekazem pocztowym.
 

Zalety i wady Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego w Santander Consumer Banku

Wśród zalet opisywanego kredytu można wymienić wysoką kwotę zobowiązania. Wynosi ona od 5 000 do nawet 50 000 zł dla stałych klientów i od 6 000 do 35 000 zł dla nowych klientów. Atrakcyjne warunki dotyczą też oprocentowania i prowizji, które wynoszą kolejno 5% i 2%. Dzięki temu kwota kredytu jest stosunkowo niska. Można mieć też pewność co do stałego oprocentowania RRSO. Santander Consumer Bank cieszy się zaufaniem klientów, którzy cenią sobie jego wiarygodność i bezpieczeństwo usług. Do zalet należy też długi okres kredytowania (84 miesiące w przypadku klientów stałych i 60 miesięcy dla klientów nowych) oraz możliwość wygodnego podpisania umowy przez Internet. Jak każda opcja, Mistrzowski Kredyt Gotówkowy ma także wady. Wśród nich znajduje się próg dochodowy – nie jest to rozwiązanie dla osób, których dochód wynosi mniej niż 2500 zł miesięcznie. Kredytu nie otrzymają również osoby, które nie posiadają co najmniej 5-miesięcznej historii kredytowej w raporcie BIK.
 

Podsumowanie

Santander Consumer Bank jest popularny i chętnie wybierany od wielu lat. Posiada on w ofercie kredytów gotówkowych również:

  1. Mistrzowski kredyt gotówkowy z karencją
  2. Kredyt bez wychodzenia z domu
  3. Kredyt gotówkowy Równoratka

 

Źródło: https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/mistrzowski-kredyt-gotowkowy-z-karencja,5.html

Najpopularniejsze